Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρότι πληρώνω και προτιμώ για άκα, είπα να κάνω μια εξαίρεση για το κορίτσι μας(αριστες κριτικές γαρ..).Μπήκε στο δωματιο κι έπιασε δουλειά αμέσως με φιλάκια χαδάκια και πιπίλισμα ρώγας.Όρμηξα κι εγώ στο πετίτ κορμάκι της γλείφοντας τα 2,5άρια βυζάκια της και τρίβοντας την κλειτορίδα της.Η πίπα της, με γλείψιμο όρχεων, λίγη θωπεία και νύχια(!), με κάβλωσε με την καπότα πάνω οποτε της ζήτησα να ανέβει.Το καβλιάρικο βλεμμα της δεν εφευγε απο πανω μου οποτε πλακωσαμε τα γλωσσόφιλα και εγώ τα βυζογλειψίματα.Μετά της ζήτησα να γυρίσουμε σε doggy, όπου το ελαστικο κορμακι της έστριβε κοιτώντας με επιζητωντας κι αλλα γλωσσόφιλα. Είναι εντυπωσιακό το τί μπορεί να κάνει αυτο το κορμάκι των 160 εκατοστών...Κούμπωσα το καβλί μου και δυναμωσα πιστονιες αγκαλιάζοντάς την πότε-πότε και δίνοντας κι αλλα φιλακια, που τα ενάλλασσα με σκαμπιλάκια στα στρογγυλά κωλομεράκια της μέχρι το τελείωμα σε αυτή τη στάση.Γουστάρει να γαμιέται, και δη με νεότερους της οπως εγώ, αφού μου έλεγε συνεχώς "κάνε μου ό,τι θες". Πολύ value for money το μωρό, ακολουθησε και λίγο social για να γνωριστούμε καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.187
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Spectro7, Επιρρεπής, Andrew256 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2018
Έτσι ακριβώς φίλε, είναι τεκνατζου Ναι!
Την επόμενη φορά θα σου κάνει ακα και μπορεί και άλλα extra Γερο-μύστης
14 Ιουλίου, 2018
Σούπερ Άννα, βλέπω μαζευτήκαμε πολλά τεκνα, πρέπει να την εχει καταβρει η Αννουλα με εμας βλέπω κ σε εμενα τα δινει ολα Προσκύνημα
Χαχα τιμιο ΜΙΛΦ Αννα περιμένω κ σε εμενα κανα εξτρα Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2