Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 278 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βρεθηκα τυχαια στον εν λογο οικο η τσατσα μου παρουσιασε την στελα απο αλβανια 45αρα με γυαλακια,κανονικο σωμα μικρο νερουλο στηθος,εκανα την βλακεια και μπηκα , μολης εκανα να περασο καταλαβα πως ειναι φολα..απο αυτα που ελεγε,μου λεει τρεχα εφυγες εκει βουρ στο δωματιο το καλυτερο αλβανικο τσιμπουκι...η στελλα τολεγε..λεω τα πιασαμε τα λεφτα μας!η τσατσα στην κοσμαρα της , το δωματιο γεματο ρουχα σουτιεν κινιτα και βρομικες κιλοτες,εβλα 10αρι στην τσα διοτι της ειπε αμν μεσα συην βρομα ζεις ...Προσπαθουσαν να μαζεψουν τα ασημαζευτα..εκαναν οτι μπορουσαν τελοσπαντον και μου λεει η στελα γδησου γρηγορα και ερχομε...ερχετε ξεκιναει τσιμπουκι σε πεσμενο μοριο...που δεν σηκοθικε ποτε...βαζη καποτα επισης σε πεσμενο μοριο....παω να την καρφοσο μελατο και αρχιζη ενα βογγιγμα λες και την γαμουσε αραπης ξενερονο τελειος πεξτο της λεω...Το παιζει με τα 2 χερια λες και προσπαθη να λυανη επιφανια με γυαλοχαρτο...της λεω αστο να το πεξο εγω...καθος τον επεζα βογγαγε ολο και πιο δυνατα που νε απετρεπε να χυσο ,τελικα εχυσα...μουβγαλε την καποτα και μοθδοσε χαρτομαντηλο...στα τετοια μου ειπα απο μεσα μου....Μου λεει ξερεις ποσοι με γαμανε μπρος πισο?της λεω πως γινετε αυτο πως τους το σηκονης?ετσι?γελαγε και αρχισε να λεει καλο πασχα...Και εφυγε..Ντυνομε και καταλαβαινο πως δεν εχω πληροση!Κουλ ουτε η τσα μου ζητησε λεφτα ουτε η στελα..Βγαινο απο το δωματιο και σκευτικα πως πρεπει να μου δοσουν και 20ευρο αποζημιοση για ψυχικη οδηνη..αλλα λεω δεν γαμιετε τσαμπα ηταν ...και εφυγα..χαχα καλα γαμησια μαγγες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.407
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2018
Η Στέλλα εχει κάτι το καυλοτικο αλλά ειναι φόλα..
Εχω περάσει κ εγώ κ την εχω φάει κ εγώ την φόλα μου..
Τσάμπα πέρασες αλλά πήγε άσφαιρη..
Ενώ θα μπορούσε να παει στα στηθακια της σονιας
05 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα. Της χρειάζεται Νάσος μου φαίνεται...
05 Απριλίου, 2018
Εμένα δε μου δείχνει για φόλα στο σαλόνι, ίσα ίσα μου δίνει την αίσθηση ότι θα έπεφτε πολύ ρομαντικό γαμήσι στο δωμάτιο, αλλά δεν μου κάνει καθόλου το κλικ να περάσω. Μοιάζει σαν θείτσα και δε δέχομαι να την πληρώσω για να την γαμήσω. Money Mouth
06 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ασφαιρη αλλα μολης καταλαβα πως δεν πλητοσα ενιωσα μια δικαιοση...Κουλ
06 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξερω τι της χρειαζετε παντος ειναι φοβερη φολα,ειναι γελοια στην συμπεριφορα οχι ομως κακια..χαζοχαρουμενη θα ελεγα
06 Απριλίου, 2018
στελλα δεν πληρωνο ειπαμε μπαζο ειναι
07 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι! ουτε εγω πληροσα ασχετος αν ειχα την προθεση...
07 Απριλίου, 2018
Πώς έγινε αυτό ρε τύπε να μην πληρώσεις; Ξεχάστηκαν τελείως ή σου το χάρισαν; :S
18 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξεχαστηκαν και αυτες αλλα και εγω...Εγω το καταλαβα καθοε ντυνομουν για να φυγο...χαχαχα
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9