Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τζενη ειναι μια νεαρη ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , μακρυ ραστα μαλλι , κοντη σε αναστημα , λευκο δερμα , φυσικα μικρα ωραια στητα βυζακια και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Οταν πρωτοεμφανιστηκε ειχε κοντο μαλλι ενω τωρα τελευταια το εκανε ραστα.Νομιζω αρχικα η τσατσα ανακοινωνε 15 ευρω ενω τωρα ανακοινωνει 10 ευρω.

Εδωσα λοιπον το 10ρικο και περασα στα πορνοενδοτερα.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει λιγα Ελληνικα.Φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου , εβγαλε τον στηθοδεσμο της και αρχισε να κανει προκαταρκτικα.Μου εγλυφε τα βυζακια μου , τον λαιμο μου και τα αυτια μου.Τα προκαταρκτικα της ειχαν αρκετη διαρκεια.Εβγαζαν εναν ωραιο αισθησιαμο και ερωτισμο.Υστερα η κοπελα κατεβηκε πιο χαμηλα και αφου μου εφαρμοσε το προφυλακτικο ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Εγω εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη ετσι οπως ηταν στημενη στα τεσσερα με την μαυρη στρινγκαρα της.Καυλωτικο θεαμα.Ενταξει η πιπα της ειναι μετρια αλλα η κοπελα προσπαθει.Η πιπα ειχε αρκετη διαρκεια για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και εγλυψα τα ωραια της βυζακια.Της τον καρφωσα στο ωραιο και ξυρισμενο της μουνακι και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και αυτη εδειχνε να το απολαμβανει.Οταν ομως εκανα βαθιες διεισδυσεις τοτε η κοπελα βογγουσε και εδειχνε να ποναει.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης.Φαινοταν οτι η κοπελα γουσταρει και επιζηταει φιλια στο στομα.Αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε.Την γαμουσα και φιλιομασταν στο στομα.Περνουσα αρκετα καλα.Αλλα ηθελα να την στησω και στα τεσσερα.Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολητο.Αυτη στηθηκε χαμηλα.Την διορθωσα και σηκωσα το σωμα της.Της τον καρφωσα σιγα σιγα γιατι η κοπελα εδειχνε να ποναει πολυ σε αυτη την σταση.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και την βαρουσα στα κωλομερια.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα της.Η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Κατεβηκα χαμηλα , η κοπελα γυρισε το κεφαλι της και μου εδωσε ενα τελευταιο γλωσσοφιλο.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Τζενη ειναι μια γλυκια ιεροδουλη που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο εμφανισης και σε επιπεδο υπηρεσιων.Κανει προκαταρκτικα , ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της , η πιπα της εχει αρκετη διαρκεια.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Στο πισωκολλητο ομως δεν αντεχει δυνατο σφυροκοπημα.Η κοπελα δηλαδη ειναι χαμηλων τονων και δεν αντεχει δυνατο σεξ.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και η τσατσα δεν ενοχλησε.Ειναι δηλαδη μια ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη και θελει να περασεις καλα.Ε και αμα της αρεσεις τοτε σιγουρα θα περασεις καλα.Αυτο καταλαβα.Στα αρνητικα βαζω οτι το δωματιο ηταν πολυ βρωμικο! Με πεταμενα προφυλακτικα! Αυτο ειναι αρνητικο στην τσατσα και γιαυτο της βαζω 1 στην βαθμολογια της κριτικης.Παντως η τσατσα δεν μας ενοχλησε και δεν φωναξε την κοπελα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
388
Likes:
8.913
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, vlaxos57 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού