Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 101 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Χαιρετω την υπεροχη και σεβαστη ομαδα.
Οπως εχω πει και σε αλλες μου κριτικες γραφω μονο οταν η κοπελα ειναι χαλια για να αποτρεψω τους συναγωνιστες να μην την πατανε και πετανε αδικα τα λεφτα που βγαινουν πολυ δυσκολα.

Η συγκεκριμενη κοπελα δεν ειναι απλα χαλια στον αγωνα αλλα σαπια.
Μπαινω μεσα στο σαλονι και μου λεει η τσα2 οτι εχει μια κοπελα πολυ καλη και φρεσκια στο χωρο της λεω ωραια να τη δω ερχεται λοιπον η κοπελα αρκετα καυλα εμφανισιακα με γυαλακια και λεω θα περασω μου λεει 15€ λεω θα τα αξιζει μπαινω στο δωματιο ερχεται τοσο γρηγορα που δεν ειχα προλαβει να βγαλω τα ρουχα μου.Ξεκιναει μια πιπα αθλια 0 στα 10 της λεω ελα στα τεσσερα μετα απο λιγο αφου εχω φαει την πρωτη ξενερα αλλα και η δευτερη δεν αργησε να ερθει εκει που τη γαμουσα αρχισε να μου πεφτει γιατι γαμουσα κομοδινο και λεω κοιτα να δεις μουνι με 15€ που επρεπε να την παρω και δευτερο ραντεβου να βγενει τοσο σαπιο.Δεν εχυσα βγηκα και πηγα προς το νυπτηρα αυτη εφυγε χωρις να μιλησει γιατι καταλαβε οτι ξενερωσα.

ΠΡΟΣΟΧΗ στις ομορφες φολες ειναι χαμενα λεφτα σιγουρα θα εβρησκα μουναρα με 10€ να γαμησω και 5€ να παρω τα τσιγαρα μου...
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Αννίτα
elton tony
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
241
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, darkmpourdel, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2018
Λοιπον το αδικο να λεγετε συναγωνιστες.Η Ανιτα ειναι μια ομορφη κοπελα Ελληνιδα απο Θεσσαλονικη και εγω προσωπικα μονο καλες εμπειριες εχω να πω γιαυτη την κοπελα.Γενικα ειμαι πολυ δυσκολος ωστε να επιλεξω σωστη κοπελα.Θα παω μεταξυ 10 φορες το μηνα και θα μπω τις τρεις αντε τεσσερις και ο λογος ειναι προφανης οι περισσοτερες ειναι ΦΟΛΕς και απο εμφανιση και απο μεσα δωματιο.Με την Ανιτα εχω παει τρεις φορες μεσα στο δεκαημερο και σημερα θα παω τεταρτη.Κανει νορμαλ τσιμπουκι οχι μπαλες και τετοια αρκετα αισθησιακο ναι δεν κανει προκαταρκτικα αλλα με τετοια γκομενα τι τα θες?Προσεχει το ντυσιμο της παντα καυλοτικο και ειναι καθαρη ασε που δεν παιρνει πακια και ξενους βρομιαρηδες.Παντα κανουμε τουλαχιστον τεσσερις στασεις χωρις να δυσανασχετιση καθολου ναι βαζει κρεμα οκ.Συμετεχει στα του αγωνα και απο πανω οταν καθεται συμετεχει, δεν ειναι πορνοσταρ ρε παιδια σε τσοντα αλλα ειναι σαν να γαμας τη γκομενα σου δε σου λεει σε τιποτα νορμαλ οχι.Περιμενει μεχρι να στραγγιξω και ολα καλα.Τι 69 να κανει λετε ειστε με τα καλα σας?Το εχουνε γαμησει δε ξερω και γω ποσοι και μετα θα πας να το γλυψεις?Χουφτωματα ολα καλα σε αφηνει δεν εχει θεμα.Ειναι φιλικη σε κανει να αισθανεσαι οικια γρηγορα και πολλα μπραβοτης.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1