Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 141 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εδω και λιγο καιρο ειχα στο στοχο μου προς δοκιμη την Αντριαννα εδω στο μπουρδελοστουντιακι της Χωματιανου.Δουλευει μονο πρωι απο οσο ξερω οποτε θα μπορουσα να την επισκευτω μονο το ΣΚ.Ετσι τσουπ σημερα εκανα στοχευμενη καταδρομικη για το μωρο.Ανεβαινω τα σκαλια και φτανω στο σαλονι του εν λογω μαγαζιου.Ειναι ανακαινισμενο σε σχεση με καποια χρονια πριν που το ειχα επισκευτει.Η τσα2 μου παρουσιαζει το μωρο.Κοντη,μελαχρινη,κωλαρα,βυζακι ωραιο,τσιμπουκοχειλα και 99% απο Αλβανια εξου και ο τιτλος Αντριαννα "shumë mirë" δηλαδη "πολυ καλη".Στο σαλονι δεν την ειδα ιδιαιτερα κεφατη αλλα λογω των καλων κριτικων της μπηκα χωρις δευτερη σκεψη.Το δωματιο αρκετα καλο για μπουρδελο οχι για στουντιο με ντουζιερα αλλα χωρις πετσετα-παντοφλες κλπ.Το μωρο ηρθε αφου τελειωσε με εταιρο συναγωνιστη.Μπαινει μεσα με ξαναχαιρεταει και ερχεται κοντα αφου βγαζει το στριγκακι της .Ερχεται διπλα μου στο κρεβατι και αρχιζω να της πιπιλαω τα βυζακια της.Αυτη στη συνεχεια με καβαλαει απο πανω τριβοντας το μουνακι της στον πουτσο μου ενω παραλληλα μου εγλυφε λαιμο,αυτι κλπ ενω δεν αργησε να κανει επιθεση για γλωσσοφιλα.Οταν με καβλωσε με ρωτησε αν θελω να με γλυψει ακα και φυσικα πηρε θετικη απαντηση καθως ειναι φοβερο θεαμα να σε βεντουζωνουν αυτα τα χειλακια.Ετσι τον πηρε στο στομα αφου τον γυαλισε με μωρομαντηλο και αρχισε να παιζει με την πουτσα.Πιπα με πονηρες ματιες με ναζι,με κοιταγματα στον καθρευτη ,με πολυ σαλιο και πανω απ ολα με διαρκεια.Χρειαστηκε να της πω δυο φορες να σταματησει μιλαμε δεν τον αφηνε απ το στομα.Το μονο μειον ισως οτι δεν γλυφει μπαλες αλλα οκ.Αφου επιτελους τον αφησε απ το στομα της ειπα να την γλυψω και εγω λιγο.Ετσι εκανε ενα φοβερο στησιμο στα τεσσερα με σπασιμο μεσης και αρχισα να την γλυφω ετσι ενω κατοπιν την ξαπλωσα ανασκελα να συνεχισω το εργο.Το μουνακι της ηταν πολυ καθαρο ,ξυρισμενο για φαγωμα.Οταν βαρεθηκα να γλυφω της ειπα να περασουμε στο κυριως πιατο ετσι της εδωσα την πουτσα να μου βαλει καποτα και αυτη δεν εχασε την ευκαιρια να τον ξαναπαρει στο στομα Μεγάλο χαμόγελο πρωτου τη βαλει.Οταν τελικα την εβαλε την πηρα ιεραποστολικα και αρχισα να πιστονιαζω ενω παραλληλα με ειχε αρπαξει για γλωσσοφιλα στα οποια η αμυνα μου αρκεστηκε στο να τα περιορισω σε απλα φιλια-ενωμα των χειλιων μας Ντροπή .Ολοκληρωσα σε αυτη τη σταση καθως ειχα γινει τουρμπο και δεν αντεξα για παραπανω.Δεν βιαστηκε να τραβηχτει καθολου παρα μονο οταν εγω βγηκα απο μεσα της.Για αποχαιρετισμο μου εδωσε αλλο ενα φιλι κλασικα...

Το μικρο πραγματικα ειναι πολυ καλο δυναμη και την συνιστω για δοκιμη 100% Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 prontifix, okalosomulos, Jim25jim και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού