Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 313 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχίζοντας με τα νούμερα μου...
Η εμφάνιση της Ηλέκτρας είναι όπως τη βλέπετε στις φωτογραφίες ΑΚΡΙΒΩΣ... Είναι απλά τρελό μωρό (για τα γούστα τα δικά μου...).
Συμμετοχή κλπ... Ευγενική ευδιάθετη πρόσχαρη και δεκτική στα πάντα...
Χώρος κλασσικά εγγύηση... Πετσετούλα σφραγισμένη για ντουζάκι πριν κ μετά... και όλα στην πένα!
Συμπεριφορά υπηρεσίας και αυτή κομπλέ απλά μπέρδευε λίγο τα ονόματα... Ή ήταν καινούργια αυτή, ή έρχονται πολλές νέες κοπέλες και έχει χάσει τη μπάλα.... χαχαχα!
Πρόσβαση όπου σε βολέψει αφήνεις το όχημα... και απέναντι άμα θες... Αν δεν είσαι της περιοχής δε σε νοιάζει.....
Σχέση τιμής απόδοσης, τι να λέμε... με 20 ευρώ θεωρώ πως γαμάς τα ωραιότερα μωρά σ αυτό το σπιτάκι...

Αυτά τα έγραψα γιατί το σύστημα με περιορίζει στα νούμερα...

Στο ζουμί τώρα...

Μπαίνω μέσα, σαλονάρισμα Κωνσταντίνα άλλη μία και περίμενα και την Ηλέκτρα που ήταν σε συναγωνιστή ήδη...
Λέω στην υπηρεσία πως οκ περιμένω να δω Ηλέκτρα, και μετά απο 5 λεπτά ντακα ντουκα οι τακούνες......
Σκάει μύτη το Ηλεκτρόνιο έχω σηκωθεί μέσα σε 5-6 δευτερόλεπτα... Απ τον καναπέ εννοώ ντε.. Που πήγε το μυαλό σας......!!!! Τστστστστσ... Πόρνοι όλοι σας! ΜΟυαχαχαχαχα!!!!
Περνάω στα ενδότερα και αμέσως για ντουζάκι!
Έρχεται την ώρα που είχα βγει και σκουπιζόμουν και χάρηκε μάλλον για το ντουζάκι γιατί είδα το χειλάκι να σπάει πάνω και τα μάτια να κοιτάνε με το γατίσιο τους βλέμμα...
Ξαπλώνουμε και λέει το γνωστό with or witout? with της λέω... και χαίρεται ακόμα περισσότερο... (Ναι προσέχω πολύ και τα πάντα...)
Και ξεκινάει μία πίπα ΚΑΝΟΝΙ... ενώ εγώ έπαιζα με το κωλαράκι της και το μουνάκι της...
Δε χόρταινα να την πιάνω παντού.. Τι δέρμα... Τι κώλος... Τι βυζί... Καύλωνα όλο και περισσότερο με όλο αυτό το θησαυρό που για εκείνα τα 10 - 15 λεπτά ήταν όλος για πάρτη μου!
Εν τέλη μετά απο λίγο δεν άντεξα και την γυρνάω τούμπα, τη βάζω απο κάτω και την αρχίζω στο γλύψιμο... 3 φορές πήγε να τελειώσει και σπαρταρούσε...
Μετά την τρίτη παρολίγον ολοκλήρωση της, δεν την πάλευα άλλο και αφού με σταμάτησε για να μην χύσει, ανεβαίνω πιο πάνω όπως ήταν στο ιεραποστολικό ποσίσιον, μπαίνω χωρίς τζελ αλλά με λίγο σάλιο, γιατί ήταν ήδη τίγκα στα υγρά και δίνω εκεί πόνο για μερικά λεπτά... Μέχρι που "την έβλεπα να έρχεται" την κορύφωση και προφανώς δεν θα έχανα με τίποτα το υπέροχο της κωλαράκι...
Τη γυρνάω στα τέσσερα λοιπόν και απολαμβάνω την υπέροχη θέα καθώς κάρφωνα το στενό μουνάκι της κρατώντας και τα 2 κωλομέρια σφιχτά, μέχρι που την έχυσα μέσα στο μουνάκι (εντός του σκούφου προφανέστατα...) και χωρίς καμία βιασύνη με άφησε να βγάλω κάθε σταγόνα μου έμενε.. και μετά τραβήχτηκα ήρεμα και ωραία χωρίς άγχος και απ τους 2 κλπ!
Μετά τον αγώνα σκουπιστήκαμε μιλήσαμε λίγο με νορμάλ συνεννόηση στα αγγλικά όμως και αποχώρησε...

Καθ όλη τη διάρκεια, έπεσαν τρελά γλωσσόφιλα και απο τις 2 πλευρές... Γενικά ήταν αρκετά GFE κατάσταση!!!

Για μένα θα έλεγα πως ήταν απ τις ωραιότερες εμπειρίες στο χώρο... ;)

Αυτά!
Καλές γιορτές να έχουμε και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την καρδιά των εορτών που θα ξαναφανώ στας Αθήνας...!! 3Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Υπηρεσίες
alexherpk
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sisax87, black panther, Gingos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2017
ωραια περιγραφή φίλε .
Αλλα μια παρατηρηση
μας λες προσέχεις τα παντα και βάζεις σκουφο και μετά κάνεις γλυφομουνι στη κοπέλα
κατι δε μου κολάει
G
giorgos.k
20 Δεκεμβρίου, 2017
τελικα αυτη φανηκε να τελειωσε?Χμμμ;
21 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι το ξέρω πως ακούγεται σχήμα οξύμωρο αλλά ρε φίλε προσέχω ΤΑ ΠΑΝΤΑ αλλά το γλυφομούνι είναι η αδυναμία μου.... ότι και αν πεις έχεις δίκιο.... αλλά οι αδυναμίες είναι αδυναμίες..... πάντως το μουνί της ήταν μυρωδάτο και λαχταριστό! αν πας δοκίμασε το!!! ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
21 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τσου δεν τελείωσε... παράληψη μου σόρρυ... Πάντως κωλοχτυπιόταν σα χταπόδι όταν την έγλυφα... ΈρωταςΈρωτας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4