Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Σαρα είναι μια Ελληνιδα με τροφαντη κωλαρα αδυνατη μεσουλα χωρις μπυροκοιλια τυπου Κρυσταλως Κολοκυνθους 38/63
και μικρο 1,5αρι στητο στηθος.
Είναι το κλασσικο αχλαδωτο σωμα ελληνιδας θα ελεγα.Το χρωμα των μαλλιων της είναι μαυρο με ελαφρα σπαστα μαλλια.
Η ηλικια της δεν είναι πανω από 25 ετη αν και δεν τη ρωτησα.Φερει και ένα τατου στον δεξι πηχυ εσωτερικα.
Κατά τα λεγομενα της εχει δουλεψει πιο πολύ σε στουντιο καπου στην Καλλιθεα.
Η Σαρα ηρθε στο δωματιο και μετα από ένα τυπικο γεια μου ειπε να παω παρα μεσα στο κρεβατι.
Περασμα καποτας και πιπα αρκετα σφιχτη και βαθια, ομολογω αμα την συνεχιζε λιγο ακομα θα την εχυνα στην πιπα.
Διακοπη πιπας μετα από κανα 3 λεπτο και στησιμο της Σαρας στα 4 οπου στηνεται καλα ακουμπώντας ολο τον κορμο της
στο στρωμα και τουρλωνει την τροφαντη κωλαρας της. Για εμενα ηταν βεβαια σπανιο θεαμα αυτό γιατι δεν γαμαω κοπελες στα
κυβικα της είμαι μοντελοπιπινακιας.Η Σαρα απαιτησε την ομαλη και σιγανη εισοδο μου στο αιδοιο της όπως και εκανα
αν και θα ηταν η πρωτη και τελευταια φορα που ημουν ευγενης μαζι της.Αρχισα τα απαλα σπρωξίματα μεσα στο σφιχτο μουνακι της
και μετα από μερικες πουτσιες όταν ειδα ότι η τρυπουλα της ειχε ψιλοχαλαρωσει αρχισα να ανεβαζω ρυθμο, σε λιγο την γαμουσα
δυνατα και γρηγορα.. η κορασιδα δε μπορουσε να κρυψει την ηδονή που ενιωθε και οι φωνες και τα βογγητα γεμισαν το δωματιο.
Εφαγε και 2-3 μπατσες στα καπούλια της ετσι για να γουσταρει.
Το χυσιμο ηρθε σε αυτή και μονο τη σταση μιας και δεν ηθελα να διακοψω για να την αλλαξω.

Συμπερασματικα η Σαρα είναι μια γλυκουλα Ελληνιδα,δεν είναι επικοινωνιακη δε μιλαει πολύ αλλα τουλάχιστον κανει καλη πιπα και
τον παιρνει δυνατα χωρις να κλεβει.Η υπηρεσια η γνωστη Μιρελα δεν ενοχλησε και ο χωρος τυπικα καθαρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού