Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 163 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Νατασσα την ειχα δει την προιγουμενη και την ειχα κελαρη γιατι και νοστιμη ειναι και κορμοστασια εχει το κοριτσοπουλο και φρεσκια ειναι !!!

Αποφασισα λοιπον χτες πρωι πρωι με την αυγουλα να την επισκευθω που δεν θα ειχε και πολυκοσμια γιατι με το μαχαιρι στο λαιμο εγω δεν το ευχαριστιεμαι μιας και ειμαι κακομαθημενος !!

Εδωσα μια 50αρου οπου η τσατσα μπερδευτηκε και αρχισε να μου λεει για δυο μπιστολιες και διαφορα τετοια οπου της εξηγησα μια μπιστολια αλλα περισσοτερο χρονο και μην σκεφτη να ακουμπηση την πορτα η να αρχισει να φωναζει και τετοια !!

Ετσι και εγινε λοιπον παμε στα ουσιοδη !!

Το κοριτσι οπως ειπαμε εχει πολυ καλο σωμα αν και μπορει να χασει τα δυο περισια κιλα που εχει στην κοιλιτσα της !!!

Στην πιπα βαζει κατω πολλες και ειναι το ατου της και οπως ειπε και ο Stratigos ο οποιος πρωτος την βρηκε και εγραψε απο ολους μπορεις να πας και μονο για αυτο !!!

Τωρα στα αλλα το κοριτσι ζοριζετε πολυ στα τεσσερα οπου και την σταματησα και την γυρισα και εγω Ιεραποστολικα να παιξη λιγο με την κλειτοριδα της για να χαλαρωσει γιατι ναι ηταν αρκετα σφιγμενη και καμπουριαστη .

Εκει αφεθηκε και περασαμε καλα και οι δυο !!!

Ειναι πολυ φρεσκια και θελει χρονο αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν αξιζει !!!

Γνωμη μου ειναι οτι θα χαλαρωσει και θα αφησει πολυ καλες εντυπωσεις στην συνεχια !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Υπηρεσίες
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού