Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Νικη ειναι μια πετιτ σκινυ κορασιδα με ενα αρκετα ομορφο και σεξι προσωπο.Μαζι της ηταν και η Μελισα
με την οποια κανουν και παρτουζα οπως ειπε.
Βυζακι εχει πολυ μικρο και κωλαρακι στρογγυλο και στητο.Μικρη αναμονη κα εισοδος της κορασιδας στο δωματιο,
οπου ξαπλωσε με τα εσωρουχα στο κρεβατι ανεβηκα απο πανω της οπου εγλειφα και ρουφουσα το λαιμο της κατεβαινοντας
στην κοιλια της και μετα λιγο στα εσωτερικα στα μπουτακια της. Της αρεσει να της γλειφουν το κορμι και δειχνει
να της αρεσει.Της εβγαλα το κιλοτακι και την ρωτησα να της κανω μια γλειφομουναδα περιποιημενη σπεσιαλ αλλα
αλλα δεν ηθελε.Μου περασε καποτα και αρχισε μια αργη αισθησιακη πιπα ενω ταυτοχρονα μου επιανε τα αρχιδια και
τα χαϊδευε.Η πιπα της αρκετα καλη χωρις καθολου χερι, το εχει στην τσιμποκοδρομια η μικρη.
Την ανεβασα απο πανω οπου εκατσε ολη πανω στο καυλι μου χωρις να αφησει χιλιοστο εξω και αρχισε να κουνιεται
κυκλικα και μπρος πισω, μετα εκανε και ανεβοκατεβασματα με βαθια καθισματα. Φαινοταν με τον τροπο που το εκανε οτι
προσπαθουσε να ικανοποιηθει η ιδια.
Σου αρεσει να γαμιεσαι κουκλα μου ?
Ναι μου αρεσει να γαμιεμαι...
Τρως πολυ πουτσα στο μπουρδελο καυλακι μου ?
Ναι τρωω πολυ πουτσα και μου αρεσει πολυ να με γαμανε.
Βαλε με απο κατω να χυσω μου ειπε με σιγανη φωνη.
Την εβαλα σε κανονικη σταση χουφτωσα τα μικροσκοπικα κωλομερια της και αρχισα τα βαθια σπρωξιματα μπαινοντας
ολος τερμα μεσα.Τα πρωτα βογγητα και τσιριχτα της Νικης δεν αρχισαν να ερθουν.
Ναι ετσι ολο μεσα βαλτο μου, μου αρεσει.
Σου αρεσει πουτανιτσα μου ?
ΑΧ ΑΧ ΑΧ χυνω χυνω χυνω και το μουνακι της Νικης εγινε υγρο και γλιστερο.

Απο τις ελαχιστες κορασιδες που εχω δει να τους αρεσει τοσο πολυ να γαμιουνται και να το χαιρονται.
Δεν κλεβει ειναι δεκτικη δεν βιαζεται και κυριως της αρεσει να την γαμανε !
Πολυ καλη επιλογη στο 10ρικο δε θα χασετε !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού