Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως έγραψα και στο τίτλο,παρασύρθηκα με την συγκεκριμένη...Έκανα βόλτα στη περιοχή και ενώ είδα αρκετές κοπέλες "κόλλησα" με τα βυζιά της μία και μου έβαλε το χέρι μόνη της να τα χουφτώσω...
Για όσους δεν έχουν δει ή δεν γνωρίζουν την Έλενα,πρόκειται για μία κοπέλα καστανόξανθη με σχετικά συμπαθητικό πρόσωπο, λευκή επιδερμίδα,μεγάλα σχετικά στήθη και ζουμερό σώμα...
Αφού λοιπόν έκανα μία τσάρκα στη περιοχή,επέστρεψα και πέρασα δωμάτιο...Ήρθε μετά από λίγο η Ελένη και αφού έβγαλε τα εσώρουχά της ξεκίνησε να με χαιδεύει...Δε λέω,προσπαθεί και είναι περιποιητική,της λείπει όμως αυτό που λέμε τσαχπινιά!Θέλει δηλαδή ακόμη δουλίτσα ώστε να γίνει μία αξιόλογη πρόταση στη περιοχή.
Αφού με χάιδεψε στο σώμα και το στήθος μου πέρασε το προφυλακτικό.Στοματικό μέτριο με μονότονο ανεβοκατέβασμα και αρκετή χρήση χεριού.Σεξ τώρα,πρώτα ιεραποστολικό όπου ανταλλάξαμε και κάποια πεταχτά φιλιά,αλλαγή για πισωκολλητό και τελείωμα όπως όπως στα πλάγια...
Μόλις τελειώσαμε ντύθηκε γρήγορα γρήγορα μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί και αποχώρησε με μεγάλη ταχύτητα...

Εντάξει δε μπορείς να πεις ότι πέταξες τα χρήματά σου αλλά σίγουρα θέλει βελτίωση σε κάποια "κομμάτια" των υπηρεσιών της...

Αυτά για την Έλενα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.935
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού