Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 313 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Από καιρό είχα στα υπόψιν μου να επισκεφθώ το συγκεκριμένο οίκο για να έρθω σε σωματική επαφή με την Κωσταντίνα.
Την είχα δει από φωτογραφίες αλλά και από κοντά σε άλλες επισκέψεις στο οίκο.Ήρθε η ώρα λοιπόν.Χαμόγελο

Η κοπέλα πολύ όμορφη με ωραίο petite σωματάκι απίστευτη επιδερμίδα και καταπληκτικό κωλαράκι για τους λάτρες.Το στήθος μικρό αλλά ωραίο στην αίσθηση με ωραία ρόγα.Έρωτας

Στην επαφή που είχαμε υπήρξαν από την πλευρά μου περιποιήσεις στο στήθος και στο αιδοίο για κάποια λεπτά που ανέβασαν τις θερμοκρασίες.Έπειτα η Κωσταντίνα πήρε τα πράγματα στα χέρια της περνώντας μου προφυλακτικό και με χάιδεμα και στοματική επεξεργασία ήρθε η επιθυμητή στύση.Το στοματικό κράτησε κάποια λεπτά και έπειτα ήρθε ή ώρα για το horse riding από πλευράς της.Έχοντας το πανέμορφο οπίσθιο σύστημα στα χέρια μου αλλά και στο οπτικό μου πεδίο η κορύφωση ήρθε μετά από κάποια λεπτά.Ματάκι

Συγκεντρωτικά:Πρόκειται για μια καλή περίπτωση όμορφου petite κοριτσιού που δεδομένου των αναλογιών χρόνου και πραγμάτων που μπορεί να κάνει κάποιος με αυτά τα χρήματα θεωρώ ότι είναι χρυσή επιλογή,εξ ου και o τίτλος της κριτικής!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
115
Likes:
2.003
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lougkridion, Stopanta, makhswrx

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2017
Είμαι από το 2005 μέλος του site και είναι η πρώτη φορά που σχολιάζω... Η περιγραφή είναι 100% ακριβής! Κρίμα που την πήρα μαζί με μία ακόμα κοπέλα... Δεν την απόλαυσα όσο θα ήθελα/έπρεπε! Την επόμενη!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1