Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 218 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Χριστινα ειναι μια ρουμανα 20 ετων με ψιλοσκουρο χρωμα δερματος χωρις να μοιαζει με γυφτακι ομως,
εχει καστανα σγουρα μακρια μαλλια,το σωμα της ειναι αρκετα καλο ειναι ψιλοποδαρη αδυνατη με 1,5βυζι
και πονηρη φατσουλα.
Στο δωματιο ειναι αρκετα επικοινωνιακη αφου επιασα ανετα κουβεντα μαζι της σα να την ηξερα απο παλια,
δεν ειναι σνομπ,γνωριζει πολυ καλα ελληνικα.
Με βρηκε σε τερμα δεν παει αλλο στυση οποτε μου περασε καποτα και αρχισε μια καλη βαθια πιπα..
αυτο που με εντυπωσιασε ειναι το πολυ καλο αρχιδογλειψιμο που εκανε αφου μου εγλειφε τα μπαλακια
με παθος τα εβαζε ολα μεσα στο στομα και εγω ετρεμα σαν αδυναμο παιδακι παραδομενος απο την ηδονη.
Ανετα μπορει να σε κανει να χυσεις με την πιπα της και το αρχιδογλειψιμο,κρατηθηκα ομως και την εστησα στα
4 οπου εβαλα τα δυνατα μου για να ικανοποιησω τις ορμες μου, η κοπελα αν και στην αρχη με αντεχε μετα
της επεσα δυνατος γαμιας και δε με αντεχε να την γαμαω αλλο στα 4 γιατι την πονουσα, την γυρισα σε κανονικη
σταση οπου ανοιγει τις μακριες ποδαρες της και δεν πιστευεις στα ματια σου οτι θα γαμησεις ενα τετοιο ωραιο μουνι..
μπηκα μεσα της με μακροβουτι και αρχισα να την γαμαω σα τρελλος. η κοπελια να βογγαει να φωναζει να με αγκαλιαζει.
οι βαθιες ανασες της πανω στο προσωπο μου με αναβαν πιο πολυ ... μετα απο μερικα λαπτα εχυσα μεσα στη μουναρα της.
Στα υποψην στο σαλονι η υπηρεσια ανακοινωνει 69 αλλα μεσα δεν παιζει.
Στο δεκαλεπτο φωναζει την κοπελα χτυπαει πορτες.
Στο σεξ συμμετεχει, δεν ειναι κομοδινο και φαινεται να της αρεσει να γαμιεται.
Η αισθηση του αιδοιου της κοπελας ειναι μετρια με χρηση κρεμας, στα 4 ειναι αρκετα πιο σφιχτη.
Για την εμφανιση αλλα και για τον καλο και ευθυμο χαρακτηρα της αξιζει να την γνωρισετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.571
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, LanciaRallye037, mad_max και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2016
για την ιστορια ειναι 22 ,σχεδον εδω μεγαλωσε ,οντως το αρχιδογλυψιμο ειναι δυνατο οπως και το τσιμπουκι .
η υπηρεσια η ξανθια ειναι για πολλες κλωτσιες .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1