Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ροδικα ειναι μια μολδαβη κορασιδα 25 ετων γνωστη σε ολους βεβαια.Πανεμορφο προσωπο σεξι και αγριο μαζι
ξεχωριζει αναμεσα στις ρουμανοφατσες και τις αλβανοφατσες των υπολοιπων τσαρδιων.
Καστανοξανθο μακρυ μαλλι αδυνατο κορμι με μειον το μικρα βυζια της.
Στο σαλονι βγιανει με στυλ με αερα και λιγο υπεροψια, ειναι ωραια και το ξερει.
Στο δωματιο με βρηκε κατακαυλωμενο οποτε τοποθετησε καποτα στηθηκε σε 69 και αρχισαμε
να αληλλογλειφομαστε η πιπα της βαθια και με παθος χωρις περασμα απο μπαλες, το μουνι της
πεντακαθαρο και νοστιμο, το στομα μου ειχε γινοταν βεντουζα πότε στο μουνι και πότε στον κωλο της
οπου ρουφουσα ασταματητα, τα γλυκα υγρα της δεν αργησαν να κατεβαινουν στον ουρανισκο μου ..
Συμμετοχη δεν εχει ιδιατερη, απλα καθεται να την γαμησεις και να ξεκαυλωσεις με το κορμι της.
Στο γαμησι δεν μου αρνηθηκε κατι αφου την γαμησα σε κανονικη σταση, στα τεσσερα, αυτην απο πανω
αλλα και τα ποδια της στους ωμους μου.Αντεχει δυνατο γαμησι δυνατα καρφωματα και δεν κλεβει..
αντιθετως ειναι σα να κλεβεις εκκλησια να γαμας τετοιο μουνι με μονο 10 ευρω που
θα τα εδινες για να παρεις λουλουδια στην ελλεηνιδα για να βγειτε να την κερασεις καφε και να τραβηξεις
μαλακια στο σπιτι μετα.

Πολυ value for money η Ροδικα μας.. αξιζει σιγουρα να την δοκιμασετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Ροδίκα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2016
Έτσι Πορνε μου, το μωράκι είναι σαν να κλεβεις εκκλησία.
Συμφωνώ και επαυξάνω.
H
HotVenom
03 Σεπτεμβρίου, 2016
Δεν ειχε χαθει η κοπελα αυτη;ειναι οντως παρα πολυ καλη.ξερετε αν δουλευει και βραδυνη βαρδια;
04 Σεπτεμβρίου, 2016
agreed, μόνο αν σου κάτσει η Ελληνίδα την κερνάς φιστίκι χωρίς λάστιχο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3