Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινή επίσκεψη στο συγκεκριμένο σπίτι όπου ήλπιζα να ξαναπετύχω την Έλενα που είχα πάρει πιο παλιά (δεν είχα γράψει κριτική γιατί ήταν την περίοδο που το site δεν λειτουργούσε..) Από τότε μου χε κάνει εντύπωση η στρουμπουλή σε σύγκριση με το υπόλοιπο σώμα της κωλάρα και το άψογο στήσιμό της.. Είναι ότι πρέπει για doggie από μουνί ή κώλο... Κατά τ'άλλα είναι ένα μάλλον αδιάφορο εμφανισιακά κοντοπούτανο Αλβανιδάκι (λέει ότι είναι απο την Ρουμανία) καστανόξανθο με 2άρια βυζάκια.. Στο παρελθόν στην τιμή των 20 € έκανε και bbj (όχι τίποτα το αξιομνημόνευτο) και στα 25 € έδινε το φυνιστρινάκι της..



Έτσι την έψαξα και σήμερα καθώς είχα ξυπνήσει με όρεξη για κουλούρι... Στο δια ταύτα αφού μου έκανε μια ξεσκούφωτη πίπα (σημειώνω ότι δεν αναφέρεται από την τσατσά στο πρόγραμμα αλλά πείτε στην ίδια την Ελενα ότι την θυμάστε από παλιά που το κανε στην βασική τιμή και θα σας το κάνει) και μετά doggie.. αφού δώσω και πάλι συγχαρητήρια για το στήσιμο την ξεκίνησα από το μουνάκι με αρκετή δύναμη. Προχώρησα στο φυνιστρίνι όπου διαπίστωσα ότι παρόλο που φαίνεται ξεσκισμένο στην όψη είναι αρκετό στενό και αγκαλιάζει την πούτσα σα χταπόδι... Αφου της έριξα ένα δυο αναγνωριστικές πουτσιές και αφού την είδα να αντέχει άρχισα το ανελέητο σφυροκόπημα... Αυτή συμμετείχε αρκετά με καυλωτικά βογγητά... κ εκεί που είχα πάρει τα πάνω μου και την γαμούσα με τρελλή ένταση........ Α Τ Υ Χ Η Μ Α......



Ήμουν στην φάση που τον έβγαζα όλο απο μέσα, χάζευα το βαλβίδι που έχασκε σαν σπηλιά και πάνω που άρχιζε να κλείνει της τον ξανακάρφωνα.. Μια, δύο την τρίτη μου ήρθε μια άσχημη μυρωδιά και αυτή άρχισε να φωνάζει ότι πόνεσε και συνεχίζει να πονάει. Βγήκα και γω όπως όπως (μου χε πέσει ήδη από την μπόχα) και διαπιστώσαμε ότι η γκόμενα είχε χεστεί... Παραδόξως (και δόξα τω Θεο) δεν με είχαν παρει τα σκάγια.... Αυτή τότε άρχισε να λέει δεν ξέρω πως έγινε και την έδιωξα όπως όπως...



Overall : Σημειώνω ότι την βαθμολογία την έβαλα χωρίς να λάβω υπόψη το τελευταίο γεγονός... Μέχρι τότε περνούσα άψογα και συστήνω να πάτε... Το αν εγώ θα ξαναπάω είναι σχεδόν αδύνατο καθώς είμαι σίγουρος πως ποτέ δεν θα ξεχάσω ότι Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΧΕΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ! ! !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2008
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
12
Πόντοι:
5.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού