Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αλέξια είναι ένα πολύ ωραίο μουνάκι. Γύρω στα 25 την έκοψα, αδύνατη, μαυρομάλλα, με πολύ ωραίο κώλο και μικρά νεανικά στητά βυζιά. Την είδα στο σαλόνι με κάτι πολύ καυλωτικά εσώρουχα και ο κώλος της με μαγνήτισε να περάσω. Μικρό κωλαράκι ποίημα. Όταν ήρθε στο δωμάτιο ανέβηκε από πάνω μου και έκανε κάτι πολύ ναχαμε να λέγαμε προκαταρκτικά για αυτό και έβαλα όχι στην ερώτηση του συστήματος. Πίπα πολύ μέτρια. Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω και καθώς τη γαμούσα την κοίταγα στα μάτια που να τονίσω ότι είναι πολύ ωραία. Στη συνέχεια την έστησα στα 4 όπου δεν βολευόμουν να πω την αλήθεια αλλά μου άρεσε η θέα του κωλαρακίου της. Το θετικό εδώ είναι ότι την γάμησα πολύ έντονα και για αρκετή ώρα και δεν δυσανασχέτησε. Αντέχει δηλαδή και δεν κλέβει στις στάσεις, είχε στηθεί πολύ καλά. Σπασίκλας Για το τελείωμα ξάπλωσα ανάσκελα και μου τον έπαιξε πολύ ωραία. Έχυσα πολύ δυνατά στα χέρια της και κάτι λίγα έφυγαν και πάνω μου. Συνοψίζοντας, η Αλέξια είναι ένα πολύ ωραίο μουνάκι στην κατηγορία των "στυλιαριών" αλλά από άποψη υπηρεσιών χάνει και χρειάζεται βελτίωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλέξια
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, pattayakias, Invisible Man και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2016
μια μικρη βελτιωση χρειαζεται αλλα ειναι ομορφη κοπελα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1