Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 118 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διάβάζοντας τις διθυραμβικές κριτικές είπα να περάσω και γω από την Εβελίνα. Ανάστημα κανονικό, (φορούσε κάτι τακουνάρες που την έκαναν να δείχνει πολύ ψηλότερη από ότι είναι στη πραγματικότητα), πρόσωπο μέτριο για τα δικά μου γούστα, αλλά με ματάρες και ΚΟΡΜΑΡΑ. Εντάξει η κοπέλα, όντως, στα προκαταρκτικά δεν παίζεται. Γλωσσόφιλα, γλυψίματα, αναστεναγμοί σαν να κάνεις σεξ με τη γκόμενα σου...με έκανε κάγκελο στο άψε σβήσε. Τα βυζάκια της αν και σιλικονάτα έχουν πολύ ωραία αίσθηση και ενδείκνυνται για επί ωρών θηλασμό. Συνέχεια με ελεύθερο στοματικό το οποίο ήταν πολύ καλό της είπα εγώ να σταματήσει γιατί όπως το πηγαίναμε ούτε μια ώρα δεν μας έφτανε. Πέρασμα σκουφίου με δεξιοτεχνία και βουρ στο κυρίως πιάτο. Πρώτη στάση ιεραποστολικό γούτσου γούτσου κατάσταση ενωμένα σώματα γλωσσόφιλα, φιλιά στα βυζιά, στο λαιμό εκατέρωθεν με οσκαρικά αχ βαχ. Δεύτερη στάση και τελευταία στα τέσσερα όπου μένεις λίγο μαλάκας με την κωλάρα της! Έρωτας Σφυροκόπημα αλύπητο για 3-4 λεπτά και κατάθεση. Χαμουρευτήκαμε για λίγο, ντύθηκε και λίγο πριν φύγει με αρπάζει και μου ρίχνει κάτι γλωσσόφιλα για goodbye. Φύγε της λέω γιατί αν συνεχίσεις θα σε βουτήξω για δεύτερο γύρο.

Συμπερασματικά, Η Εβελινάρα το κατέχει το άθλημα και δείχνει να το ευχαριστιέται κιόλας (τώρα τι σκέφτεται από μέσα της άλλο). Το δωμάτιο ερωτική φωλίτσα, ζεστό, κουκλίστικο με χαμηλό φωτισμό και αποκορύφωμα την κρεβατάρα με καθρέφτη στο κεφαλάρι. Η συμμετοχή της για μένα παίρνει δέκα απλώς δεν μου επιτρέπεται να βαθμολογήσω τόσο ψηλά. Λύπη Αν συνεχιστεί η ξηρασία γιατί τελευταία πέφτω σε περιπτώσεις θα ξανατιμηθεί χωρίς δεύτερη σκέψη. Ναι! Άμα είχε στο πρόγραμμα και ελεύθερο τελειωτικό θα χτύπαγε 10 με τόνο. Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.813
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, i am meow και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2016
Αντε να μπει το μηνιατικο να τιμηθει η κοπελα δεοντος..
Ματάκι
18 Απριλίου, 2016
Παλια εκανε τελιοτικο τυπε Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2