Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 210 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βγαίνοντας καβλωμένος από το 20β πάω καρφωτός στο ισόγειο Ιάσωνος 19Α να δω τι παίζει.

Με ικανοποίηση ακούω ότι έχει επιστρέψει η ρουμάνα Ντιάνα Γλώσσα

Για εμφάνιση, το έχουν καλύψει επαρκώς το θέμα οι προλαλήσαντες συναγωνιστές. Πιπίνι, κοντούλα, ωραίο προσωπάκι,αδύνατο και καλοσχηματισμένο σωματάκι, μεγάλα αλλά μαλθακά βυζιά (δε με χαλά, το σημειώνω για όσους ασχολούνται).

Την έχω πάρει ουκ ολίγες φορές και ήξερα τι να περιμένω.

Η Ντιάνα είναι παιδί της ρουτίνας. Σε βαθμό που *κάθε* φορά, αφού ανοίξει την καπότα, πετά το κάλυμα με σουτ στο καλάθι των αχρήστων (ταμπλώ και έξω- της έχω πει ότι παραδίδω μαθήματα μπασκετικής αλλά δεν έσκασε ούτε χαμόγελο).

Δε γουστάρει το επάγγελμα της και χαμογελά μόνο όταν μιλά για την πατρίδα της (Μόνο στη Ρουμανία περνάω καλά, και τέτοια). Το πρόγραμμα και τα στησίματά της στάνταρ (κάποιος συναγωνιστής αναφέρει ελ. στοματικό- αυτό δεν ισχύει πλέον). Και τα λόγια της μετρημενα: κλασικές πουτανοερωτήσεις του στυλ "είσαι παντρεμένος". Σε επανειλημμένες προσπάθειες μου να πιάσω λίγη κουβέντα (δυο-τρεις φράσεις που ξέρω ρουμανικά, καθώς και ερωτήσεις του στυλ, "τέτοιες βυζάρες που τις κονόμησες) λαμβάνω λακωνικές απαντήσεις.

Πίπα ΟΚ αλλά νάθιν σπέσιαλ, μπόνους κάνει πονηρά κοιτάγματα στον καθρέφτη. Το στήσιμο δεν επιτρέπει πιασίματα.

Το μεγάλο ατού της Ντιάνας το σωστό στήσιμό της στο πισωκολλητό. Κεφάλι κάτω, κώλος ψηλά, πλάτη τεντωμένη, πόδια ανοιχτά. Αν και βάζει κρέμα, γαμείς σωστά και με την άνεση σου, ενώ κοιτιόσαστε στον καθρέφτη. Δε βιάζεται και δε δυσανασχετεί.

Αυτή τη φορά, δοκίμασα και κάτι διαφορετικό, ανέβηκα λίγο πιο ψηλά, και εισερχόμουν ενώ χούφτωνα τις βυζάρες Έρωτας

Στα μείον του καταστήματος: πάντα αποπνέουν δυσωδία τα δωμάτια. Να ζητάτε από την τσατσά να ψεκάσει με αποσμητικό.

Τσου λονγκ ντιντ νοτ ριντ: στανταράκι πιπινάκι με καλή εμφάνιση, τιμά το δεκάρικο, παιδί της ρουτίνας που δε θέλει πολλά πολλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
hellas666
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giorgaras Kalamatianos, fouxter, Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2016
φιλε δεν ειναι στανταρακι αλλα επιπλακι,,
13 Φεβρουαρίου, 2016
Εγώ δεν είχα περάσει καλά μαζί της, αλλά η κριτική σου μου άρεσε, οπότε...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2