Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Όλγα είναι ένα πιπίνι ξανθό αρκετά όμορφο πετιτ με μικρό νερουλό βυζακι,μετα απο αναμονή 10λεπτη σε ένα γεμάτο από κόσμο σαλόνι και καθώς καθόμουν δίπλα στο δωμάτιο πού συνουσιαζοταν η κοπέλα άκουγα βογγιτα και έχοντας διαβάσει κριτικές για την κοπέλα σκεφτόμουν να την πάρω, βγαίνοντας κατευθείαν μου την έπεσε και άρχισε να με γλύφει στο λαιμό οι υπόλοιποι την έκαναν και η τσα2 προσπάθησε να με πισει να μπω στο δωμάτιο λέγοντας για ιντερνέτ μπες και δες τι γράφουν κτλπ,η δε Όλγα με τραβούσε για να με βάλει με την βία στο δωμάτιο και δεν αντιστάθηκα γιατί είχα σκοπό να περάσω, γδυθηκα πλυθηκα και σε 5 λεπτά ήρθε η κοπέλα,έκανε καλά προκαταρκτικά με γλύψιμο σε λαιμο στήθος κοιλιά και κατέβηκε στα παπαργια τα οποία τα έβαλε στο στόμα δεν τα εγλυφε και επειδή πονουσα την σταμάτησα, της ειπα να παρει πιπα βασικά με νοήματα γιατί δεν ξέρει ελληνικά,η δε πιπα καλή με χέρι αλλά μετά από προτοπη μου χωρίς και αρκετά βαθιά πέρασμα λάστιχο και σεχ σε διάφορες στάσεις χωρίς να δυσανασχετεί αλλά και χωρίς να παίρνει και προτοβουλιες, δεχτικη σε γλωσσοφιλα τα οποία απέφευγα εγώ με αληθοφανή βογγυτα δεχτικη σε δαχτυλοσκοπιση στο νινου αλλά όχι στο κωλί που μόλις το ακουμπησα έκανε σαν να την χτύπησε ρεύμα αρκετή υγρασία στο νινου δεν χρησιμποποιησε κρέμα και αρκετά στενό μουνακι, δεν κλέβει καθόλου στο σεχ λόγω σώματος την γαμας όπως θέλεις και δεν βιάζεται ,καταθεση στο στομα της όπου τα έφτυσε στο νιπτήρα στο δωμάτιο εκατσα 20αλεπτο περίπου χωρίς καμία ενόχληση απο τσα2 για μένα αν δεν εξαφανιστεί θα γίνει στανταρακι μετά την αννυ την πορνο σταρ την οποία γαμησα και αυτη μετά από την Όλγα φιλλιπιδου την οποία παίδεψα αρκετά επειδή δεν εχυνα με τίποτα Μεγάλο χαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Όλγα
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
638
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Φανούρης Τζούρας, pattayakias και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού