Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 146 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Πωλινάρα είναι μια ώριμη γυναικάρα πλήρως εξοπλισμένη με πολύ καλή κωλάρα,διάθεση για σεξ,ευγένια,επαγγελματισμό και καύλα.Περνάς στο δωμάτιο και ξέρεις ότι θα περάσεις καλά και θα κάνεις ότι θέλεις χωρίς σπαστικά.Όπερ και εγένετο.Πήγα και εγώ και αφου περίμενα κάμποση ώρα στο σαλόνι,λόγω πολυκοσμίας,πέρασα στο δωμάτιο.Αφου τελείωσε με τους λοιπούς συναγωνιστές και πλύθηκε,ήρθε σε εμένα με αυτά τα ωραία bodystockings που φοράει,χαμογελαστή,όπως πάντα και μετά από λίγη κουβέντα περάσαμε στο ψητό.Ξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα με καραμέλωμα,και μετά της είπα να κάνει την καουμπόησα στο καυλί μου.Εν συνεχεία της είπα να κάτσει ιεραποστολικώς για να μην βλέπω την καβλόφατσάτης,μετά στη 4 για να πάρω την κωλάρα της,όππου και ήρθε το τέλος.Μετά το απευκταίον,έκατσε λίγο και μιλήσαμε,πολύ μεγάλη υπόθεση το socializing και πήγε στον επόμενο πελάτη.Γενικά είναι γυναικάρα και είναι για κάθε ηλικία,απο καυλωμένους με της θεία πιτσιρικάδες μέχρι και μπαρμπάδες σαν και εμένα.Το αποτέλεσμα είναι σίγουρο.Να πάτε.Δεν θα κλαίτε τα λεφτά σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.849
Πόντοι:
7.865
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ena Vima Mprosta, ghost7, jimy.m. και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού