Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 568 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γυρω στις 13:30 κατηφοριζω προς την Φωκαιας.Ξεροντας μεσα απο τις καλες κριτικες των συναδελφων οτι δουλευει η Αθηνα ημουν αποφασισμενος να επισκεφθω τον συγκεκριμενο οικο.Μπαινω μεσα η τσα2 με υποδεχεται και ρωταω για καλο και για κακο ποια κοπελα δουλευει και αφου επιβεβαιωθηκε οτι η Αθηνα ειναι κει,εδωσα το μπλε παραβολο. Μπαινω μεσα στο δωματιο, ετοιμαζομαι και μετα απο λιγο ερχεται η Αθηνα. Ξανθια, 1.60-1.65 το πολυ με ωραιες φτιαχτες βυζαρες και ζουμερο κορμι, καυλωτικο. Αφου περασε το social time ,λεγοντας μου οτι ειναι απο τον Πειραια, περασαμε στα σοβαρα Ματάκι . Δινοντας μου παθιασμενα γλωσσοφιλα νομιζα οτι ημουν με την κοπελα που δεν ειχα ποτε Γλώσσα. Ξαπλωσα και εριξε στην μαπα μου τις ατελειωτες βυζαρες της, οπως τα αποκαλει και η ιδια, και τις απολαμβανα χουφτωνας παραλληλα το απαλο κωλαρακι της.Ειχα τρελαθει. Βυζαρες ωραιοτατες. Ρισπεκτ στον δημιουργο. Επειτα παιδες η κοπελα εβαλε αντισηπτικο στον πουτσο Προσκύνημα και μου πηρε μια πιπα βγαλμενη απο τσοντα χωρις πλακα. Νομιζα οτι ημουν ο James Deen, μιας που ειναι επικαιρος. Φτυσιματα,χτυπηματα στην γλωσσα. Περασε ωρα και την αφηνα να μου τρελαινει τον πουτσο μιας που αυτο ζητουσα.Επειτα ισπανικο στις βυζαρες της κοιτωντας με το αγριο προσωπακι της.Υστερα ανεβηκε πανω μου και την αρχιζα να την σφυροκοπαω οσο πιο δυνατα μπορουσα, αφου η θεα με τις βυζαρες της και του κορμιου με απογειωνε. Μετα της ειπα να μου ξαναπαρει μια θεσπεσια πιπα και δυστυχως εκει η αποχη μου εδειξε το πιο σκληρο της προσωπο. Ειπαμε δυο κουβεντες επειτα και μου εδειξε να καταλαβω οτι το γουσταρει ρε παιδες αυτο που κανει. Να σημειωσω οτι μυριζε υπεροχα μιας ειχε κανει και μπανιο οπως μου πε. Προσκύνημα Αξιζει μια επισκεψη.

ΥΓ1 Την πιπα της την σκεφτομαι τωρα που γραφω την κριτικη και καυλωνω
ΥΓ2 Παιδες καθως εφευγα ηταν ενας συναγωνιστης που εφευγε απο τον κατω οικο και μυριζε. Μην πηγαινετε ετσι. Δωστε μια προσοχη στον εαυτο σας. Ισα ισα που πιστευω θα απολαυσετε περισσοτερο την συνεδρια και θα εκτιμηθει απο την κοπελα.

Τα σεβη μου και να προσεχετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
915
Πόντοι:
370
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού