Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αγάπη την έχω επισκεφτεί περίπου τρεις φορές μαζί με αυτή και κάθε φορά είναι καλύτερη...Ξημερώματα λοιπόν του περασμένου Σαββάτου πέρασα για να δω αν εργάζεται μίας και έλειπε ένα μικρό διάστημα...
Για καλή τύχη ήταν εκεί και πέρασα αμέσως στο δωμάτιο του οίκου...Περίμενα λίγο αφού αφαίρεσα τα ρούχα μου και μετά από λίγα λεπτά ήρθε...Οι περιπτύξεις ξεκίνησαν στα όρθια με προστυχόλογα στα ρώσσικα...!!!Τριψίματα,λάγνες ματιές και πιπίλισμα στα βυζιά της ήταν η αρχή για να συνεχίσουμε στο κρεβάτι ξαπλωμένοι με πολύ καλό στοματικό από μέρους της...Και με ολιγόλεπτο πέρασμα από τα α@@@κια...Έναρξη στο σεξ με την Αγάπη στα τέσσερα να έχει στηθεί άψογα αλλά και με πολύ καλή συμμετοχή!Αλλαγή για λίγο στα πλάγια όπου με πεταχτά φιλιά συνεχίσαμε.Τέλος με ιεραποστολικό με ρώσσικα λόγια πολύ καυλωτικά...

Κάθισε δίπλα μου πολύ λίγο καθώς παρά την περασμένη ώρα το σαλόνι είχε γεμίσει.Μάζεψε τα εσώρουχά της και αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Συμπερασματικά άλλη μία καλή συνάντηση με την Αγάπη όπου πλέον έχει γίνει στανταράκι και τη συστήνω.

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου μαζί της,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.935
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού