Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ξημερωματα σαββατου με βρηκε με μια καριολα ελλεινηδα να μανουριαζω μετα απο ενα ολονυχτιο γαμησι....την μπινελικιαζω κ παιρνει το μπουλο 5.30 το πρωι απο το σπιτι
το πως εφυγε κ πως πηγε σπιτι στις παπαροσακουλες μου,μολις εφυγε αναψα τσιγαρο κ πηγα για ντουζακι για να χαλαροσω κ την παιφτω για νανι σαν να μην εγινε τιποτα!

κατα τις 11 το πρωι του σαββατου ξυπναω με πολλες καβλες ,λες κ δεν ειχα γαμησει καθολου το προηγουμενο βραδυ Κεφάλι σε τοίχο!
βλεπεις ο καβγας με την καριολα με εκανε να ξυπνισω με νευρα κ με πολλες καβλες!!!
πινοντας τον καφε μου σκεφτικος .....σκεπτομενος κανενα 10 λεπτο καταληξα στο οτι μια ειναι η λυση για να μου φυγουν τα νευρα μου .....

γυρω στις μια το μεσημερι ειχα παρκαρει στην φυλης ,χωρις να εχω πολυ ορεξη για μεγαλη τσαρκα κ χωρις να εχω καποιον συγκεκριμενο στοχο,πηγα σε 2 τσαρδια στην φυλης κ σε 4 στην φωκαιας
πριν καταληξω στο ισογειο του 27β περασα απο το υπογειο του 27α που ανηκουν στην ιδια αλυσιδα μπουρδελων,ηταν δυο ρομουνες η σιμονα κ η σοφια δεν με αφιναν να φυγωΚεφάλι σε τοίχο! κ μου επιασαν κουβεντα μαζι κ με την τσατσα απο μονες τους για το ποσο πατσαβουρες ειναι οι ελλεηνιδες ,ποσο πονηρες κ οτι δεν ξερουν να γαμιουντεΚεφάλι σε τοίχο!
εγω οση ωρα μου τα λεγανε ειχα αναψει τσιγαρο κ ποτε χουφτονα την σιμονα κ ποτε την σοφια....σε ολα που μου λεγανε ελεγα οτι εχουν δικιο Μαλακία
απο μεσα μου ομως σκεφτομουν ποσο ξεφτυλιζονται στα ματια μου ,γιατι κακα τα ψεματα τις ελλεινηδες τις κραζουμε εμεις οι ελληναραδες με τα δικια μας,οχι να τις κραζουν κ οι ρομουνες που τις γαμαγανε στην χωρα του τσαουσεσκου για ενα κουλουρι με σουσαμι (εχω παει ρουμανια πριν 3 χρονια)κ ερχονται στην ελλαδα κ το παιζουν κ ντιβες τα τσολια!!!

ολα τα παραπανω τα ανεφερα διοτι οι 2 συγκεκριμενες δουλευαν στο 27β εκει που δουλευει πλεον η αθηνα κ τις βαλανε λογω αθηνας στο υπογειο τα πρωινα Ναι!


τελιωνοντας λοιπον το τσιγαρο μου αηδιασμενος με τις 2 ρομουνες κ εφοσον τις ειχα μπαλαμουτιασει για κανενα 7 λεπτο,ανηφορισα για το ισογειο του27β,οπου ηταν μια αδιαφορη τσατσα με βλεμα μαστουρομενης κ παρουσιαζε την αθηνα λεγοντας οτι κανει τα παντα εκτος απο κωλαρακι.......οτι ειναι η αθηνα η πειραιωτισα Μαλακία
σκαει η αθηνα ,κανει 2 γυρους στον σωληνα κ παει για φρασκαρισμα......μονο κ μονο απο αντιδραση απο τις 2 ρομουνες ......βγαζω κ δινω το οικοσαρικο στην αδιαφορη τσατσα,χωρις να με εχει εντυπωσιασει σε ομορφια η αθηνα......Χμμμ;
ειναι μια μεση ελλεινηδα γυρω στα 28-32
με καποια παραπανω κιλα αλλα της πανε διοτι δενουν με τις χυτες βυζαρες της
δεν την λες παχουλη αλλα το ωραιο το μπαμπατσικο σουλουπι ελληνιδας
γυρω στο 1.60 διχως πορνοπαπουτσα
ξανθο μαλι ακαταστατο κοντα στους ομους
κ εκφυλο πρωσοπο

μπαινω δωματιο κ στο 5λεπτο σκαει το μωρο ευθιαθετο ,μου κανει φουλ επιθεση με φιλοφρονησεις απο μερους της,με καβαλει χωρις εσωρουχα κ με γωσοφυλιαζει καπακια
μου ακουμπαει τις βυζαρες στο πρωσοπο κ αρχιζω να τις πιπιλιαζω αχορταγα,με γλυφει στον λαιμο κ αρχιζει κ κατεβαινει σε ολο το κορμι μου φιλοντας με εσθησιακα,φτανει στα μπουτια κ ανεβαινει στο μισοξυπνιο καβλι μου κ αρχιζει μια βαθια υγρη πιπα,με δικια μου πρωτροπη την γυριζω σε 69....ηταν πεντακαθαρη κ χωρις κρεμα......η αθηνα με ειχε καβλωσει στα τερματα αφου αρχισα να της δαγκωνω αισθησιακα τα μπουτια ενω ειμασταν σε 69.....την γυριζω κ της λεω θελω να με καβαλισεις.......με γλωσοφυλιαζει κ μου λεει οτι θα μου κανει πρωτα ισπανικο Ναι! την ωρα που μου εκανε βυζομαλακια την ειχα γραπωσει απο τον σβερκο πιανοντας κ λιγο μαλι κ την τραβαγα δινοντας της ρυθμο,μου βαζει καποτα και με καβαλαει με γλωσοφιλα κ μολις βρηκαμε ρυθμο αρχιζει ενα δυνατο πηδημα,σηκωνομαι στα γονατα κ καπακια σε ιεραποστολικο με αγκαλιαζει κ με γλωσοφυλιαζει με παθος .....οπου μετα απο λιγο με βρηκε το τελος μεσα της κ αγκαλια να με καρφωνει μεσα στα ματια.....υπηρξε μια κουβεντα του 5λεπτου με φιλοφρονησεις κ απο τις 2 μεριες ,δινοντας της υποσχεση οτι θα την ξαναεπισκεφτω.......

συνοψιζω,η αθηνα στο οικοσαρικο τα τιμαει τα λεφτα του πελατη στο 100%
αυτο που κανει το γουσταρει 100%
δεν ειναι το απιστευτο μουνι αλλα για τα δικα μου γουστα με την πρωστυχη φατσα,το πουτανε τσαλακωμενο ξανθο μαλι κ τις χυτες βυζαρες τις βαζω 7 στην εμφανιση
η πιπα της πολυ δυνατη(παιρνει βελτιωση)
σε γενικες γραμμες ειναι μια απο τις καλυτερες επιλογες στο οικοσαρικο

καλα γαμησια να εχουμε παιδες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
MM
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2015
Περί ορέξεως ουδείς λογος ,αλλά εγω θα την περιεγραφα τελείως διαφορετικά. Πατσοκωλα με πλαστικά βυζια.δεν θα περναγα με τιποτα στο ΕΙκοσαρικο.
Β
βορδελογυρισμένος
27 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι και τόσο χάλια. Έχει ωραίο ζουμερό κορμί με καλές αναλογίες.
28 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι μια μεση ελλεινηδα γυρω στα 28-32
με καποια παραπανω κιλα αλλα της πανε διοτι δενουν με τις χυτες βυζαρες της
δεν την λες παχουλη αλλα το ωραιο το μπαμπατσικο σουλουπι ελληνιδας
γυρω στο 1.60 διχως πορνοπαπουτσα
ξανθο μαλι ακαταστατο κοντα στους ομους
κ εκφυλο πρωσοπο


αυτη ειναι η κριτικη μου πανω στην εμφανιση της αθηνας,δεν ειναι η μουναρα αλλα δεν την λες στην καμια πατσαβουρα,που με το σερβις που κανει υπερκαλυπτει τις τυχον ατελειες που εχει σαν μεση ελληνιδα.......τι να κανουμε κ εμεις οι κοντοι ,χοντροι,χωρις μαλια κ μεγαλη μυτη .......εσυ που εισαι μοντελο κ γαμας απο δουκισα νομικου κ ανω ,οντως η αθηνα ειναι λιγη για σενα.....
Μαλακία
MM
mio mio amio
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3