Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας ώρα μπροστά μου μέχρι να πάω για δουλειά κατέβηκα στη Φυλής και άρχισα βόλτα μέσα στη ζέστη. Money Mouth
Σχεδίαζα να βρω και να περάσω με κάνα πιπίνι αλλά η αναζήτηση έφερε μηδέν!
Τα ίδια και στη Φωκαίας. Λύπη

Φτάνοντας προς την Αχαρνών μπήκα και στα...γνωστά μου λημέρια που με βλέπουν όμως μόνο νύχτα! Ματάκι
Στο ισόγειο βλέποντας αρκετό κόσμο θυμήθηκα την επιστροφή της Αθηνάς!

Ύστερα από κάνα τέταρτο βγαίνει στο σαλόνι.
Ήταν όπως ακριβώς τη θυμόμουν από τότε που την είχα δει για τελευταία φορά!Εμμμμ

Η υπηρεσία γνωστή,ο χρόνος μου λιγόστευε,η κούραση είχε μεγαλώσει οπότε έβγαλα το 20άρικο. Κουλ
Μπήκα στο εσωτερικό δωμάτιο,φρεσκαρίστηκα,ξάπλωσα,την άραξα στο κρεββάτι και μετά από λίγο...να και η Αθηνά!

Γυμνή από τη μέση και πάνω,με μαύρο εσώρουχο κάτω. Ντροπή
"Γειά σου μωρό μου" μού είπε γελώντας!
"Γειά σου κούκλα" πήγα να πω και πριν τελειώσω ανέβηκε πάνω μου και έβαλε τα στήθη της στο στόμα μου.
Άλλο που δεν ήθελα βέβαια!!!
Τα έπιασα,τα χούφτωσα και άρχισα να τα βυζαίνω με μανία. Γλώσσα

Ξαφνικά κατέβασε το στόμα της και άρχισε να με γλωσσοφιλιάζει.
Συνέχισε ωραία κατεβαίνοντας στο λαιμό μου,στο στήθος μου ώσπου έφτασε ανάμεσα στα πόδια μου.
Τον πήρε στο στόμα της και μού τον εξαφάνισε κάνοντάς μου μια βαθιά και ωραία υγρή πίπα.

Το έκανε τόσο καλά,τόσο πρόστυχα,με κοίταζε τόσο καυλωτικά που με ξάφνιασε! Χμμμ;
Ένοιωθα σαν να ήμουν με μια λυσσασμένη αγριόγατα! Θυμός

Έτσι καυλωμένος όπως ήμουν μού πέρασε προφυλακτικό και με καβάλησε βάζοντάς τον η ίδια μέσα της!
Άρχισε να στριφογυρίζει έχοντάς τον μέσα της σαν να έψαχνε να βρει πως θα τον νοιώσει πιο βαθιά.

Ώσπου ξαφνικά σηκώνεται,πατάει κανονικά στο κρεββάτι και αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει μανιασμένα. Ναι!

Μετά από λίγα λεπτά ένοιωθα πως αν συνεχίζαμε έτσι θα τελείωνα. Σπασίκλας
Της λέω να ξεκαβαλήσει και την ξαπλώνω ανάσκελα μπαίνοντας μέσα της.
Την πλησιάζω στο πρόσωπο και αρχίζω να την γλωσσοφιλιάζω ανεβάζοντας ρυθμό.

Ξεκόλλησα από το στόμα της και η Αθηνά άρχισε να μουγκρίζει και να μου φωνάζει "σκίσε με πιο δυνατά,όσο πιο δυνατά μπορείς".
Οπότε ακόμη πιο γρήγορα εγώ και ακόμη πιο δυνατά!!! Κατσικογάμης

Ήθελα να τελειώσω έτσι,μέσα της στο ιεραποστολικό αλλά λίγο πριν το τέλος λες και το κατάλαβε με σταματάει και μού λέει:
"Θέλω να χύσεις πάνω μου!" Ντροπή
Βγαίνω από μέσα της,μου βγάζει το προφυλακτικό,τον βάζει μπροστά στο στήθος της και αρχίζει να μου τον παίζει.
Ώσπου ύστερα από λίγο την άσπρισα για τα καλά! ΚουλΓλώσσα
Δεν μπορείτε να φανταστείτε πως έλαμπαν τα μάτια της βλέποντας τα λερωμένα στήθη της!

Σηκώνεται,πλένεται,σκουπίζεται με μωρομάντηλο,μού φέρνει και με σκουπίζει και εμένα και πέφτει λίγο πλαγιαστά στο κρεββάτι μιλώντας μου.
Τελειώνει η κουβέντα,με φιλάει πεταχτά στο στόμα "σε περιμένω ξανά,έτσι;",χαμόγελο και φεύγει. Χαμόγελο

Στο δωμάτιο έμεινα γύρω στα 15 λεπτά.
Και ήταν μια συνεύρεση που σίγουρα δεν φανταζόμουν ότι θα είναι τόσο μα τόσο καλή μια και είμαι εντελώς άλλης ηλικιακής κατηγορίας γυναικών.Κουλ

Αυτό οφείλεται στην Αθηνά βεβαίως που αυτό που κάνει μέσα στο δωμάτιο το ζει,το νοιώθει,το γουστάρει,της αρέσει!!! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού