Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 66 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αντριαννα την εβλεπα συχνα να πηγαινει προς το τσαρδι που δουλευει παντα κομψα
και σεξι ντυμενη και μου ανεβαζε την θεμοκρασια,το μονο που με σταματουσε ηταν το 15ευρω
που καθοταν στραβα στο μυαλο μου για μεταξι.Σημερα ειπα να κανω την εξαιρεση και να δω
τη διαφορα εχει και τι προσφερει παραπανω ενα 5ευρω.
Η Αντριαννα ειναι 23χρονων Ρουμανα με μαυρο ισιο μαλλι μεχρι τους ωμους αρκετα ομορφο και σεξι προσωπο.
Το κορμι της ειναι δυναμιτης, μαυρισμενη με γυμνασμενα ποδια απολυτα λεια στην αφη και σφιχτα
καλυπταν στο επακρο της προδιαγραφες μου.Το βυζι της 1,5ρι στητο με μεγαλες θηλες.
Ειναι πολυ καθαρη περιποπιημενη και μυρωδατη.
Η Αντριαννα στο σαλοναρισμα ειναι καπως τυπικη δεν καυλαντιζει και δεν την πεφτει στον πελατη
για να περασει δωματιο.Για να μην πω οτι δειχνει και λιγο βαριεστημενη και ξινη οταν το κανει.
Το προγραμμα της απλο χωρις 69. Ο χωρος καθαρος αλλα παλαιας κατασκευης και επιπλωσης.
Η τσατσα δε με ενοχλησε αν και δεν αργησα.
Εισοδος της Αντριαννας στο δωματιο οπου ανταλλαχθηκαν εκατερωθεν πληροφοριες για καταγωγη ηλικια κλπ κλπ..
Τα προκαταρκτικα της περιλαμβανουν φιλια και γλειψιματα στο λαιμο και τις θηλες ενω αφηνει ανετα το πεος
να βρισκετε μεσα στα βυζια της οταν αχολειτε με το λαιμο.Επισης κατι που με καβλωνε ηταν οταν με φιλουσε
στις ρωγες μου το χερι της ηταν στα αρχιδια μου και τα χαϊδευε.
Τοποθετηση καποτας σε ετοιμο σαν πετρα πεος και πιπα βαθια με προσπαθεις deap throat και σαλιωματα.
Δεν αντεχα αλλο και ηθελα να την γαμησω σαν τρελος οποτε την εστησα στα 4 και την σφυροκοπησα δυνατα
χωρις να παραπονιεται με αληθινα βογγητα.
Γυρισμα κανονικη σταση και αφου μπηκα μεσα της εκανα μια σταση στο στηθος της οπου γευτηκα τα ομορφα στητα
βυζια της.Η Αντριαννα κρατουσε κοντρα με τα χερια της πισω το κρεββατι και δεχτηκε δυνατο γαμησι
χωρις παραπονα ενω συμμετειχε και κουνιοταν στο ρυθμο μου.Τα χερια μου κολλημενα στα σφιχτα μπουτια της.
Ανεβασμα απο πανω οπου παταει με τα ποδια στο στρωμα και βαζει ολο το πεος μεσα της και κανει και κυκλους
γυρω γυρω,εκει δεν αντεξα ο πορνος και αδειασα την καυλα μου μεσα στο σφιχτο μουνι της.
Τι εχανα τοσο καιρο της ειπα.

ΣυμπερασματικαΟυάου!πως γραφει και αλλος πορνος και συμφωνω απολυτα η κοπελα κανει γαμησι 20ρικου στο 15ευρω.
Καλα προκαταρκτικα αντεχει δυνατο γαμησι δεν κλεβει και ειναι πολυ καθαρη.Σιγουρα της
αρεσει αυτο που κανει.Απο εμενα θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2015
Όταν επιβεβαιώνεται κάτι όπου έχω γράψει τρελαίνομαι ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
R
rotakis1
25 Ιουλίου, 2015
Την επόμενη πρέπει 69 και γλωσσόφιλα.............Ναι!Ναι!Ναι!
21 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εξαιρετική στο κρεβάτι και κάνει γαμήσθ 20αρικου Γλώσσα και σίγουρα θα ξαναπάω Κατσικογάμηςείναι ακόμα εκεί γιατί όσες φορές πάω δεν την έχω πετύχει?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3