Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανφερομαι στον κατω οικο,η Κατια ειναι μια ψηλη κοπελα εως 25 ετων με μαυρα μακρια μαλλια και ομορφο προσωπο με γαλαζοπρασινα ματια.
Το σωμα της θελει λιγο συμαζεμα αφου εχει κυτταριτιδουλα στα κωλομερια,το στηθος της 1,5ρι στητο.Ειναι ασπρουλιαρα στο δερμα και οχι
με αρκετα καλη αλαβαστρινη επιδερμιδα οπως θελω εγω.
Η Κατια μπηκε δυνατα στο δωματιο αφου επεσε πανω μου και αρχισε να με φιλα απο δω και απο κει,μου εβαλε καποτα και αρχισε μια πιπα με ολιγα
μουγκρητα,δεν ηταν κατι ιδιαιτερο σα πιπα την εχω ξεχασει κιολας.
Ειπα να αρχισω με κανονικη σταση και μετα να την στησω στα 4 να τιμωρησω τα κωλομαγουλα της.
Σε κανονικη σταση λοιπον εγλειψα βυζακια λαιμουδακι πιαστηκα απο τα μπουτια της και αρχισα να την γαμαω σχετικα δυνατα.
Εβγαζε αληθοφανη βογγητα και το μουνι της ειχε καλη αισθηση,το γαμησι ετεινε να παρει pse μορφη αλλα εχοντας διαβασει μια αλλη κριτικη
συναγωνιστη εκανα κινηση και την φιλησα στο στομα οπου δεχτηκε και μαλιστα τα πεταχτα φιλακια εγιναν βαθια γλωσσοφιλα.΄
Εμεινα σε αυτη τη σταση οπου με απαλα σπρωξιματακια και πολλα φιλακια εχυσα στο μουνακι της.

Συμπερασματικα η κοπελα ειναι ομορφη αξιζει σιγουρα το 10ρικο αλλα πρεπει να σουλουπωθει λιγακι.
Ο χωρος καινουριος και πολυ καθαρος.
Σχετικα με τα γλωσσοφιλα δεν αναφερονται στο προγραμμα και ειναι επιλογη της κοπελας σε ποιον θα το κανει,
οποτε μη με βριζεται αμα δε σας φιλαει εσας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάτια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2015
Ξερεις πουθενα να αναφερονται τα γλωσσοφιλα στο σαλονι? Μονο σε κατι εμετικες ρωσιδες τυπου Ζανα Γερο-μύστης Αυτη(Κατια) παντως σε ολους δινει.
24 Ιουλίου, 2015
Φόλα και υπερτιμημένη η μανταμ... Εχω γ΄ρψει σχετική κριτική...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2