Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...καθόμουνα ως συνήθως και διαλογιζόμουν πίνοντας φραπόγαλο και ξάφνου σκέφτηκα ότι ένας έμπειρος γαμευτής μπορεί να αντλήσει το μέγιστο όφελος , με ελάχιστο συναισθηματοχρηματικό κόστος στα μεταξένια αλώνια...
...είδα ένα άπειρο μέν , τσουλάκι δε ,μελαγχροινό με καυλόφατσα κανονικού σαρκίου και έτσι πόνταρα πανω του ένα 10άρικο για λίγη αυτοπεποίθηση.
...δεν πρόλαβα να βγάλω τα ρούχα μου και το τσουλάκι μπούκαρε , ανταλλάξαμε κάποιες αναγνωριστικές δαγκωματιές (!) καθώς δεν υπήρχε άλλη δυνατή γλώσσα επικοινωνίας, και ύστερα η γάμευση ήταν μια αλληλουχία: χειροπεομάλαξης --> επιπόλαιας κλειτοριδοπαράτριψης--> φευγαλαίας αιδοιλειχίας ( δε με άφησε και πολύ για να μην ξεφύγει απο τα επαγγελματικά πλάισια)-->ιεραποστολικής γάμευσης-->κυνικής γάμευσης ( ενώ με ρώτησε καναδυό φορές αν τελείωσα ,και αν και δεν έπαιρνε βολική στάση για να αποφύγει τη γάμευση , παρόλαυτά το γράπωσα και το γάμευσα όπως ήθελα!) ...
δεν συνίσταται για άπειρους πόρνους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2015
Τι έγινε πάλι άρχοντα?..Καπέλο
27 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δάσκαλε θέλω να επιστρέψεις πιο αγριεμμένος για να κάνουμε αταξίες Χαμόγελο Καπέλο
27 Μαΐου, 2015
Well done Sensei rigormortis .
Πρέπει να της ενεργοποίησες τον πυελογεννητικό σωλήνα ισως ισως και κάποιο μικροτραυματισμό στον τράχηλο .
ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΤΕ. Καπέλο
27 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την καλησπέρα μου αγαπητέ Πρύτανη Ματάκι Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4