Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Με αυτή τη τρανς συναντήθηκα πριν το πάσχα. Εχει γλυκό πρόσωπο , μαύρα μαλλιά, βυζιά , ενώ είναι παχουλούλαΓλώσσα. Είναι όμως και ψεύτραΘυμός. Μιας και νομιζοντας πως ενδιαφερόμουν για γυναίκα επέμενε πως ήταν γυναίκα και την έλεγαν Μαρία ενώ εγώ της έλεγα πως ήταν τρανς και την έλεγαν Εμμα , μόνο όταν της είπα πως εγώ είχα ερθει για τρανς το παραδέχτηκε . Μου ζήτησε 10 ευρώ για να περάσω , όταν βέβαια ήρθε μέσα και της είπα πως είμαι παθητικός μου είπε πως για να με γαμήσει ήθελε άλλα 20 ευρώΘυμός. Τα έδωσα μιας και για αυτό είχα έρθει και ξέρω πως αυτή είναι η ταρίφα . Ο πούτσος της καυλωσε γρήγορα με τα χαιδέματά μουΓλώσσα. Πρέπει να είναι 12 με 13 εκατοστά και σχετικά λεπτός αλλά είναι σκληρόςΓλώσσα ενώ και τα αρχίδια της είναι μικράΛύπη. Της έβαλα την καπότα και της τον πήρα στο στόμα τουρλόνοντας τον κώλο μου μπας και φιλοτιμηθεί να μου τον χαιδέψει Γλώσσααλλά δεν έκανε κίνησηΛύπη , απλά με κοιτούσε που την τσιμπούκωνα με πάθος. Αλλά και το γαμήσι δεν το έχειΛύπη. Ξάπλωσα ανάσκελα βάζοντας ένα μαξιλάρι από κάτω για να την διευκολίνω και της είπα να βάλω τα πόδια μου στους ώμους της. Αρνήθηκε λέγοντάς μου πως δεν μπορούσε να σηκώσει το βάρος και μου είπε να τα κρατάω εγώΘυμός . Επίσης μου είπε να αλοίψω εγώ την κωλοτρυπίδα μου με κρέμα που μου έβγαλε στο χέρι και όταν μου τον έχωσε άρχισε να κουνιέται χωρίς χωρίς ουσιαστικά να γαμάει Θυμός , ενώ δεν έλεγε και τίποτα ,κανένα μπινελίκι τίποτα τέτοιο Θυμός. Οταν παραπονέθηκα πως ουσιαστικά δεν με γαμούσε αλλά κορόιδευε μου είπε πως εκείνη έτσι γαμούσεΘυμόςΘυμός. Κάθισα και στα τέσσερα. Εκεί μπορώ να πω πως με γάμησε κάπως καλύτερα μιας και ένιωθα τον πούτσο της να γαμάει την κωλοτρυπίδα μουΓλώσσα , αλλά και εκει μετά από λίγο μου είπε πως έπρεπε να χύσω γιατί είχε κουραστείΛύπη. Βλέποντας ότι δεν γίνεται τίποτα μιας και από κάποια στιγμή και έπειτα είχε σταματήσει να κουνιέται και απλά είχε τον πούτσο μέσα στον κώλο μου τραβήχτηκαΛύπη. Φυσικά δεν έχυσαΘυμός. Ισως με τους ενεργητικούς να είναι καλύτερηΛύπη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμμα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, Ray και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού