Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Καμέλια είναι νεαρά Ρουμάνα ηλικίας γύρω στα 25, μαύρο ίσιο μαλλί, κανονικών κιλών με ανάστημα 1.65+ φαρδιάς σχετικά λεκάνης...
Της βάζω ένα 7ρι στο σώμα (ραγάδες δεν έχει από όσο μπόρεσα να δω).
Για χώρο και τσα2 ισχύουν τα ίδια με παλαιότερη κριτική μου (Άννυ πορνοστάρ).
Η Καμέλια κάνει "πλήρες" πρόγραμμα κι έτσι ήταν στόχος από καιρό. Της βάζω ένα 6ρι συμμετοχή και απόδοση (πολύ καλή πίπα, εξηγώ παρακάτω), αλλά δεν το κάναμε και πολύ από τον κώλο όταν της ζήτησα να κάτσει στα 4 κι αυτός είναι ο λόγος που δεν κλίκαρα την αντίστοιχη επιλογή (εξ ου και τα εισαγωγικά στο επίθετο).
Έδειχνε σα να μη με καταλαβαίνει τι λέω (είναι μήνες στο συγκεκριμένο μαγαζί άρα φάουλ), λυγίζοντας τη μέση προς τα κάτω (κλέψιμο) μετά ανύψωνα την κοιλιά της για να την καρφώνω καλυτέρα όμως @@ πάλι...
Πριν το χώσω τη ρώτησα αν αχεί πρόβλημα από κώλο, ΟΚ μου λέει το μέγεθος ΓΚΡ....
Αντιλαμβανόμενος ότι δε θα γαμήσω άνετα κώλο, την πηρά λίγο από την κανονική οδό αφήνοντας να πέσει αρκετά η ντούντα ώστε να με ξαναπιπώσει για να τα δώσω στο στόμα της....
Το αρχικό πίπωμα ήταν κοντά στα 4 λεπτά κι αυτό τη σώζει που πήρε πάνω από τη βάση. Έγλυψε @@ από μόνη της, τα βύζαξε με μαεστρία, δόντι καθόλου αργή πίπα όπως τη θέλω δεν έκανε προσπάθεια για λαρυγγάτο ΟΚ μη ζητάμε τρελλά πράγματα...
Επειδή με καύλωσε η πίπα της έφευγαν λίγα υγρά κι έτσι αναγκάστηκε να πάει νιπτήρα 2 φορές να ξεβγαλθεί πράγμα που με συνέφερε διότι μετά την κάθε διακοπή χαλάρωνα επίτηδες!
Το άδειασμα όπως έγραψα ήλθε μετά από ένα δίλεπτο αφοσιωμένης πίπας (τρίτο ημίχρονο) και εκεί με τάραξε βυζαίνοντας επίτηδες το κάτω κεφάλι μέχρι να χαλαρώσει αρκετά ο ντούντος κι εγώ σπαρταρούσα από ηδονή.....
Τα 2 κορμιά είχαν γίνει σχεδόν ένα κι έτσι ιδρώσαμε λιγάκι, η Καμέλια δεν άφησε καθόλου το ντούντο από το στόμα μέχρι να με ξεπετάξει!
Έκανε λίγα προκαταρκτικά στην αρχή, χάιδεψα εξωτερικά μουνάκι και καλώτρυπα που είναι στενή => ίσως να ήθελε τρυφερό γαμήσι από κώλο τέσπα δεν πειράζει καλά να είμαστε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού