Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 194 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στην Αντζελινα οπου κατα βαθος ηξερα οτι δε θα περασω και πολυ καλα,
για εμφανιση δε γραφω ειναι γνωστη.Οση ωρα ημουν
σαλονι μεχρι να γαμησω και να φυγω δεν πατησε ανθρωπος στο τσαρδι.
Η Αντζελινα σαλοναρισε με χαρη ναζι χαμογελο και λαγνες ματιες κατι που με επεισε να περασω
αν και το ειχα ξαναζησει πολλες φορες αυτο το παραμυθι με το καλο σαλοναρισμα.
Ηρθε ξαπλωσε διπλα μου αρχισε να με φιλαει στο στηθος επιασε τον πουτσο μου και τον ετριβε μεσα στα βυζια της,
μου περασε καποτα και αρχισε μια βαθια σφιχτη πιπα χωρις να μου τον παιζει,δοκιμασε να τον βαλει
ολο μεσα στο στομα της αφου της το ζητησα και σχεδον τα καταφερε,ενιωθα τον πουτσο μου βαθια μεσα
στο ζεστο στοματακι της,η πιπα της κρατησε 3-4 λεπτα σταματησε οταν την ειπα εγω να σταματησει
και να κατσει στα 4,στηθηκε πολυ καλα τουρλωσε τον κωλο τα βυζια της ακουμπουσαν στο στρωμα και πιανοταν απο
τα καγκελα του κρεβατιου, εγω 101% καυλωμενος αρχισα να την γαμαω με μανία οσο πιο δυνατα μπορω
δεν τραβηχτηκε και εβγαζε κραυγουλες πονου,τα χτυπηματα απο το πισοκολλητο μπορει να ακουγονταν και στον δρομο
απο κατω.. Ναι! την γυρισα με τα ποδια της στον ωμο μου δε μου αρνηθηκε αλλα την αλλαξα γρηγορα γιατι δε μου
αρεσε και πολυ ετσι,την εβαλα κανονικη σταση οπου για να φανταστειτε πως ειχα σεληνιαστει ημουν αναμεσα στα ποδια της
και πιανομουν εγω απο τα καγκελα του κρεβατιου για να τραβιεμαι και να την γαμαω δυνατα,εμεινα εκπληκτος που δεχτηκε κατι
τετοιο μιας και την γαμουσα πολυ δυνατα, η μουναρα της βεβαια τωρα ειχε ανοιξει και
εκανε πλατσα πλουτσα,την εχυσα ετσι...

Πολυ καλη συμμετοχη απο την κοπελα με χαϊδευε και με φιλουσε στο λαιμο
δεν αρνηθηκε κατι και αντεξε να την γαμαω πραγματικα δυνατα χωρις μα και μου..
πολυ καλη αισθηση στο μουνι και πολυ καλο και απαλο δερμα, σιγουρα θα ξαναπερασω μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2026
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2015
Ωραίος Μήτσο Ματάκι
27 Απριλίου, 2015
ωραίος παιχταρά μου Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2