Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρέα με billy13, dude και δυο εξωθεσμικούς είσοδος στο τσαρδί ετούτο. Μπαίνω και αντικρίζω τον μούναρο που ακούει στο όνομα Άννυ, είναι η Άννυ η πορνοστάρ,γνωστή από sirina. ψηλή, ξανθιά με μέτρια μαστάρια και μεγάλη κωλάρα Προσκύνημα, διαφημίζει το βαθύ της τσιμπούκι και έτσι αυθόρμητα μπήκα.

Για κακή τύχη η υπηρεσία με έβαλε στο δωμάτιο που είναι στο σαλόνι και δυστυχώς ηχομόνωση μηδέν.
Έρχεται η κοπέλα, ευγενέστατη σα να είσαι με την κοπέλα σου, φιλιά, πολύ μπλα μπλα, δεν ήταν μια ψυχρή συνεύρεση.
Να μην πολυλογώ ...

φιλιά στο στήθος της μέχρι να καυλώσω λιγάκι και μου περνάει καπότα. Το τσιμπούκι της είναι βαθύ μέχρι τέρμα σε σημείο να πονάω, φτύσιμο στ' αρχίδια και ματιές κατά την διάρκεια της πεολειχίας της.

Πρώτη στάση στα τέσσερα, με θεα την κωλάρα της, έλεγε τα δικά της κατά την διάρκεια της πράξης.
Μετά κανονικό, όπου δεν έκατσα πολύ

και τελευταία αυτή από πάνω, με θέα την κωλάρα της όπου και τελείωσα. Με ρωτάει αν πέρασα καλά, της λεω δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ, το κατάλαβε μου απαντά και με ρωτά επίμονα αν μέσα μου πέρασα καλά καθώς δεν έχει σημασία μόνο να τελειώσεις Κουλ


Πρόκειται για μια κοπέλα που το παλεύει το άθλημα και νοιάζεται για σένα αν μπεις, δεν έκατσε η συμμετοχή μου λόγω συνομιλιών σαλονιού, ίσως μια άλλη φορά ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
128
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2015
"Το τσιμπούκι της είναι βαθύ μέχρι τέρμα σε σημείο να πονάω" Ποναγες και συ οπως και εγω επειδη δεν το καταπινει αλλα το στραμπουλαει αρτσουμπαλα στο λαρυγκι της. Δεν ειναι ντιπθροατ αυτο...
18 Απριλίου, 2015
πως ειναι ατσουμπαλο ειναι ... αλλα και πάλι βαθύ ονομάζεται κι αυτό, καθώς το παίρνει και το εξαφανίζει
18 Απριλίου, 2015
Χα χα παλι καλά που δεν στον έβγαλε απο την ρίζα μαν έτσι όπως τον έστριβε τυχερός είσαι..Ναι!
S
sohoviz
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3