Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 88 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ήμουν ήδη φτιαγμένος και υπέθεσα ότι ένα γαμήσι σε παρακμιακό πορνείο υπο αντίξοες συνθήκες , θα αποτελούσε επιβραδυντικό παράγοντα στην εύφλεκτη στύση μου.
...αυτή η τρύπα έκρυβε δύο υπερώριμα γύναια .
διάλεξα αυτό που είχε αποκεκαλυμμένους τους χυτούς μαστούς του , τις λιπώδεις συσσωρεύσεις να περισεύουν στην περικοιλιακή ζώνη , είχε κάπως άγριο πρόσωπο ,ζωγραφισμένα με μαρκαδόρο φρύδια , ήταν κινητική και ανέδυε ώριμη θηλυκότητα...
...το τσαρδί δεν είχε πόρτες στα δωμάτια παρά μόνο παραβάν...
τέθηκε σε αμυντική κουλουριαστή στάση και άρχισε την πεολειχία...
παρατηρούσα προσεκτικά τις σφαγίτιδες να προεξέχουν ενώ μου μάλασσε το πέος με το στόμα της και ψηλαφούσα τις ακανθώδεις αποφύσεις των σπονδύλων της που προεξείχαν στη ράχη της καθώς κουλουριαζόταν ...
πέτυχα μια εβδομηνταπεντάρα στύση (75%) και την έχωσα στον υπέρλιπασμένο κόλπο της και προσπαθούσα να πετύχω τριβή επιταχύνοντας τις γαμωθήσεις μου...
εις μάτην , τριβή δεν υπήρχε...
άρχισα να λείχω τους μαστούς της και κατέβαινα το σαρκίο της , στην κοιλιά της , στις μηροβουβωνικές χώρες , μέχρι που άρχισα να γλείφω μανιασμένα το αιδοίο της , κάνοντας kegelιανές ασκήσεις ταυτόχρονα , για να διοχετεύσω το αίμα στα βολβοσηρραγγώδη σωμάτια...
...ούρλιαζε απο δήθεν ηδονή , την έστυσα στην κυνική στάση , γράπωσα τις λαγόνιες ακρολοφίες της και την έσπρωχνα δυνατά μέχρι που το υγρό χύθηκε και κείνη βιαστικά απεγκλωβίστηκε απο το πέος μου ,πετώντας ένα "i love you" τραβηξε το παραβάν και εξαφανίστηκε...
...τις τελευταίες ριπές σπέρματος τις έριξα μόνος με το χέρι μου και πέταξα το λάστιχο στον κάδο...
περπατούσα στα ομονοιακά στενά και το συνουσιοπιοειδές επεξεργαστηκε απο τον φλοιό και μετουσιώθηκε στην εξής σκέψη :

"το πραγματικό κόστος είναι όταν η γυναίκα απασχολεί το μυαλό σου έστω και ένα δευτερόλεπτο, μετά το πέρας της παράτριψης σου στο κρέας της."
rigormortis

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2015
εξαιρετική η περιγραφή σου...μπράβο...
23 Μαρτίου, 2015
Εξαιρετικό πόρισμα στο τέλος της κριτικής! Και δυστυχώς το κόστος είναι δυσανάλογο σε σχέση με τον χρόνο απασχόλησης. Ακόμη και μερικά δευτερόλεπτα είναι αρκετά για να προκαλέσουν την ανεπανόρθωτη ζημία ...
24 Μαρτίου, 2015
Συμφωνώ με τόν προλαλήσαντα ... μπλίζαρντάι .
Η παρακμή του οίκου αγγίζει μεταφυσικά πίνακα του Νταλί . Σε συνδιασμό με την τσατσά που φοράει τον μαυρο μπερέ με το κοκκινο πουλόβερ . . . . Paris decadence 70's .
24 Μαρτίου, 2015
Εξαιρετικος!!! Το τελευταιο σκελος τοχουν λυση η παντρεμενοι μπουρδελιαρηδες...Οπως εγω φεριπηνΠροσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4