Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την μιλφ Ουκρανη Αλιόνα την ειχα παρει μια και μοναδική φορά πριν 4 χρόνια και 3 μηνες οταν είχε εμφανιστει τοτε στην πιατσα. Ηταν Δεκ του 2010. Τοτε δεν ήταν τόσο αδύνατη, ειχε μακρύ μαλλί και δεν είχε σιλικονατα βυζια. Εκτοτε δεν την ξαναπηρα/
Χθες λοιπον σε τσαρκα που εκανα με την εκλεκτη παρεα των συναγωνιστων ΠΥΡΑΥΛΟΥ, bakalhs & spiderdom αποφασισα να την παρω μιας και ειναι εμφανισιακα τουλαχιστον πολυ καυλερο μιλφογκρανι.
Εχει βαλει βυζια σιλικονατα, εχει κορμαρα για την ηλικια της, εχει κοντινει το μαλλι και της παει.
Εμφανιστηκε με ενα μπλε ελεκτρικ σεξυ εσωρουχο.
Δεν χαμογελαει ουτε στο σαλονι αλλα ουτε και στο δωματιο, εχει το τφος της ψυχρης psycho εκτελεστριας.
περασα στο δωματιο το οποιο ειναι καπως απεριποιητο και οχι και τοσο καθαρο. το σεντονι στο κραβατι ειχε τρυπες απο καψιματα τσιγαρου! Η τηλεοραση επαιζε απαξιωμενη τσοντα 20ετιας και το καλαθακι ηταν γεματο καποτες χρησιμοποιημενες και χαρτια.
Ηρθε ανεκφραστη η Αλιονα με πλησιασε απειλητικα και εκει διεκρινα οτι εχει βαλει τεραστιες ψευτικες βλεφαριδες extravaganza Κουλ
ηταν το ιδιο ανεκφραστη και ψυχρη οπως στο σαλονι. Μου τρυφτηκε μου εκανε μια ισπανικη και ξεκινησε το ξακουστο της αρχιδοπεογλυψιμο. Καλο γλυψιμο αρχιδιων και λυσσαλεο ρουφηγμα του πεους με πολυ σαλιο, φτυσιματα, ροχαλες κτλ... Ειχε στηθει δε με τετοιο τροπο ωστε να μην εχω προσβαση με το χερι μου στο μουνι της και οταν εκανα κινηση να της βαλω δαχτυλο τραβηχτηκε 2 φορες με τροπο.Προσπαθησε να με τελειωσει με το τσιμπουκι αλλα δεν τα καταφερε και περασαμε στη φαση του σεξ. Εκει στηθηκε με τετοιο τροπο ιεραποστολικα ετσι ωστε να μην ανοιγει πολυ τα ποδια της με σκοπο να μην δεχεται ολο το πεος μεσα της. Προσπαθησα να της ανοιξω και αλλο τα ποδια και να τα βαλω στους αγκωνες μου αλλα αντισταθηκε. Στα 4 που την γυρισα εκανε τα ιδια, εβαλε το χερι της στο μουνι της με σκοπο να εμποδιζει την βαθεια διεισδηση.....Money Mouth
στο τελος τα παρατησα, εβγαλα το προφυλακτικο και την εβαλα να πιπωσει παλι ωσπου να τελιωσω στο στομα της.
Συμπερασματικα η Αλιανα ειναι μια πολυ καυλα μιλφ εμφανισιακα που κανει ομως ενα πολυ συγκεκριμενο προγραμμα οπως το θελει και το προγραμματιζει αυτη . Αν την βαλεις να κανει κατι διαφορετικο αντιδρα και δεν υπακουει, θελει να κανει μονο το δικο της.
Να επισημανω επισης οτι η τσατσα στο 10λεπτο χτυοησε την πορτα.
Δεν νομιζω να ξαναπαρω Αλιονα...Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
491
Likes:
37.352
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2015
ωραιος ο ζερο.
03 Μαρτίου, 2015
Δεν σου έγλυψε δάχτυλα,ποδιών(ε)...? Γερο-μύστηςΚαπέλοΓλώσσα
03 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι δεν τα εγλυψε η ρουφιανα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3