Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αλιόνα, ένα milf που αν δεν λέγαν όλοι ότι ειναι 50 σχεδόν, θα την έκανα 40αρα...
Σφιχτό κορμί, σιλικονάτο τουμπανο βυζί, αλλά όλοι λέτε ότι έχει αδυνατήσει πολύ και εμένα μου φάνηκε νορμάλ,δηλαδή πως ήταν παλιά?

Στα του αγώνα....
Πήγα μόνο για το πολυδιαφημισμένο της γλύψιμο.... δεν ενθουσιάστηκα, συν ότι μου φάνηκε ότι την έχει δει και diva.
Πιστεύω ότι είναι για κανα τύπο που η γυναίκα του/ κοπέλα του δεν τον τσιμπουκώνει-γλυφει παντού και πάει μόνο για αυτό... .αλλά παλι τι να ευχαριστηθείς στα 10 λεπτα?
Προσωπικά δεν θα ξαναπάω.., πάμε για άλλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
127
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2015
Συμφωνώ απόλυτα με όσα αναφέρεις πιο πάνω.
Παλαιότερα ήταν πολύ καλύτερη. Τώρα στην καλύτερη περίπτωση θα την έλεγες διεκπεραιωτική ...
28 Ιανουαρίου, 2015
Χρειάζεται ανανέωση επιτέλους σε αυτό το μαγαζί η Αλιονα έκανε τον κυκλο της δεν μπορεί πλεον να διεκδικεί σε καμια περιπτωση20€ μάλλον πρεπει να αναζητήσει την τύχη της στο μετάξι και εγώ υπήρξα πελάτης της αλλα20€ δεν της ξαναδινω αλλη φορά στο10€ ίσως.Τωρα όσον αφορα αυτό που αναφέρεις στην εύστοχη κριτική σου οτι την έχει δει diva μάλλον έχει νεύρα επειδή δεν έχει δουλεια πλεον για αυτό και πολλές φορες τελευταια φεύγει νωρίτερα απο την ληξη της Βάρδια κατα της23.00 και δεν δουλεύει νυχτερινή στο φυλης84Β.Δεν τραβάει άλλο θέλουμε επείγοντος νέες μιλφαρες στο Διδυμου18Α
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2