Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Αουρόρα την γνωρίζω από τις τσάρκες που κάνω στη περιοχή και πάντα περνάω από τα παραπάνω σπιτάκια...Ειλικρινά μου αρέσει εμφανισιακά αρκετά αλλά όλο το καιρό που περνούσα στις βάρδιές της είχε κόσμο με αποτέλεσμα να αποχωρώ....

Αυτή τη φορά δεν τη γλίτωσε και αμέσως πέρασα δωμάτιο μίας και η κίνηση ήταν λιγοστή...Αφού έβγαλα τα ρούχα μου ξάπλωσα στο κρεβάτι για να την περιμένω.Λίγα λεπτά αναμονή και μετά μπήκε στο δωμάτιο αρκετά ευδιάθετη.Ξεκινήσαμε με τριψίματα στα όρθια για λίγα λεπτά μέχρι να "φτιαχτώ" όσο πρέπει και να συνεχίσουμε στο κρεβάτι...Λίγα πεταχτά φιλιά στο λαιμό της ήταν η συνέχεια ενώ αυτή "πείραζε" την ευαίσθητη περιοχή...Να σημειώσω πως ήρθε αρκετά καθαρή και μοσχομύριζε και αυτός ήταν ο λόγος που συνέχισα λίγο να την περιποιούμαι.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Σχετικά καλό,βέβαια με αρκετή χρήση χεριού αλλά μόλις έδειξα πως δεν μου αρέσει το αφαίρεσε.

Έναρξη στο σεξ με την Αουρόρα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς αλλά με άψογη΄συμμετοχή.Αλλαγή για λίγα λεπτά σε πισωκολλητό όπου το στήσιμό της ήταν καλό.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με κάποια πεταχτά φιλιά φτάσαμε στο τέλος της συνεύρεσης μας...

Κάθισε δίπλα μου για λίγο μέχρι να βάλει τα εσώρουχά της.Φιλί στο μάγουλο και ανανέωση του ραντεβού μας για το μέλλον...

Μία καλή συνάντηση και γνωριμία στα ενδότερα,πιστεύω πως είναι πολύ καλή και προσαρμόζεται εύκολα.Αξίζει τη δοκιμή,δύσκολα κάποιος θα φύγει δυσαρεστημένος.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αουρόρα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Aurora
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.940
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, dourosladers, n.smirni76 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού