Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας διαβάσει τόσα πολλά, αλλά κι έχοντας δει φωτογραφίες της Άννας απ΄το Φυλής 56, είπα να περάσω, για να την δω από κοντά.Απόγευμα Παρασκευής με έντονη βροχόπτωση άραξα στο πολύ όμορφο σαλόνι και μετά από λίγο η κυρία επί της υποδοχής μου παρουσίασε "τη γοργόνα" της, δηλαδή την Άννα.Βγήκε στο σαλόνι φορώντας ένα μαύρο κολλητό διχτυωτό τοπ, που τόνιζε το φυσικό και καλοσχηματισμένο στήθος της.Ενώ οι ρόγες της είχαν ήδη ερεθιστεί απ΄την τριβή τους πάνω σε αυτό.Κι όταν γύρισε για να αποχωρήσει, μπόρεσα να απολαύσω στο σφιχτό και στητό κωλαράκι της.Ξανθιά, με κοντό μαλλί, πολύ όμορφη, οπότε δε χρειαζόταν να δω περισσότερα.Έδωσα τα 20 ευρώπουλα και πέρασα στο δωμάτιο δεξιά.Σχετικά μικρό, αλλά καθαρό, πρόσφατα ανακαινισμένο, με όμορφα κι απαλά χρώματα, μεγάλους καθρέπτες στο πλάι, νιπτήρα και μεγάλο κι άνετο κρεβάτι.
Η Άννα ήρθε γρήγορα κι αφού έβγαλε τα εσώρουχά της, ξάπλωσε δίπλα μου κι άρχισε να μου πιπιλάει τις ρόγες και να με χαιδεύει.Κάτι που δεν έχασα την ευκαιρία να κάνω κι εγώ, με τέτοιο κορμί που είχα δίπλα μου, χουφτώνοντας τα βυζιά και το κωλαράκι της.Με τέτοιο κορμί στο κρεβάτι λογικό ήταν να ερεθιστώ.Οπότε μου πέρασε το προφυλακτικό κι αφού ασχολήθηκε αρκετά με τα αρχίδια μου, γλείφοντάς τα αρκετά, ξεκίνησε να ασχολείται και με τον πούτσο μου.Η τεχνική της αρκετά καλή, χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της και με βαθυές καταπόσεις, με προετοίμασε για να ακολουθήσει το κυρίως πιάτο.Στο σεξ ξεκινήσαμε ιεραποστολικά, όπου μπόρεσα να γλείψω και να πιπιλίσω τος ρόγες της.Και στη συνέχεια με την Άννα στα τέσσερα.Πολύ καλό στήσιμο εκ μέρους της, μου επέτρεπε να μπαινοβγαίνω μέσα της σε έντονο ρυθμό, στηριζόμενος στο σφιχτό κωλαράκι της και μετά από λίγα λεπτά τελείωσα.Δεν έφυγε αμέσως, αλλά ξάπλωσε δίπλα μου για λίγα λεπτά, μιλήσαμε για διάφορα (κάτι, που για να πω την αλήθεια, δεν το περίμενα) κι αποχώρησε, αφού μου έδωσε δυο φιλιά στα μάγουλα.
Συμπερασματικά, δε έχω παράπονο απ΄την Άννα.Αν και τυπική, χωρίς να κάνει κάτι το εξεζητημένο, ήταν υπομονετική, χωρίς να βιάζεται, έχει καλή τεχνική στο στοματικό, στήνεται πολύ καλά, είναι και πολύ όμορφη.Τί άλλο να ζητήσει κανείς σε αυτή την τιμή;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2014
Ξέρουμε πού δούλευε πριν;,γιατί πρέπει να είναι νέο όνομα εκεί.Αφού πέρασες τόσο καλά,και από το συγκεκριμένο σπιτάκι έχω μόνο καλά να θυμάμαι από πιο παλιά,θα μπει στα υπ'όψιν.
14 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τώρα ξεκόλλησα!Αν πρόκειται για την Άννα-Ιλόνα,sorry,γράψε άκυρο,την ξέρω.
15 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απ' όσα διάβασα σε άλλες κριτικές γι' αυτήν, δούλευε Φυλής 71Α σαν Τζουλιάνα.
15 Νοεμβρίου, 2014
Φιλε Επιρρεπη η κριτκη ειναι για την γνωστη Αννα Ιλονα!Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4