Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ένα "σίγουρο χτύπημα" έψαχνα,και πήγα που αλλού στην Αλιόνα...Τι εννοώ ότι έφερνα βόλτα στα σπιτάκια και ναι μεν τα περισσότερα ήταν κλειστά ναι μεν τις υπόλοιπες δεν τις γνώριζα και πολύ καλά και κατέληξα στα γνωστά...
Την Αλιόνα την γνώρισα πέρυσι τέτοιο καιρό περίπου και οι υπηρεσίες της ήταν πολύ καλές,έτσι αποφάσισα να την επισκεφτώ ξανά...
Μπήκα στο σπιτάκι και περίμενα στο σαλόνι καθώς ήταν με άλλο συναγωνιστή.Μετά από λίγο βγήκε από το δωμάτιο με ένα ωραίο κορμάκι το οποίο άφηνε σε κοινή θέα το ενισχυμένο μπούστο της...
Αμέσως πλήρωσα το παράβολο και κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο.Έβγαλα τα ρούχα μου και ξάπλωσα για να την περιμένω.Δεν άργησε να έρθει και έτσι με αρκετό αέρα μπήκε στο δωμάτιο.Κάποια πεταχτά φιλιά στα όρθια και αμέσως τριψίματα για να δώσουμε έναρξη στα προκαταρκτικά.Με ένα ωραίο ισπανικό έφερε τα πράγματα στη θέση τους...
Έναρξη ενός κορυφαίου στοματικού δίχως να αφήνει τίποτα παραπονεμένο άλλωστε την συνοδεύουν και αρκετές φήμες για αυτό...Πλούσιο καραμέλωμα στα α@@@κια και ανεβοκατέβασμα της γλώσσας σε όλο το κορμό...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ με την Αλιόνα από πάνω...Αλλαγή για πισωκολλητό με άψογη συμμετοχή αλλά και στήσιμο από μέρους της.Γύρισμα σε ιεραποστολικό όπου ανταλλάξαμε και κάποια φιλιά μέχρι να μας βρει το τέλος...
Κάθισε δίπλα μου για λίγο μάζεψε τα εσώρουχά της και αποχώρησε με ένα πεταχτό φιλί ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Δεν έχω να περιγράψω και πολλά πράγματα για την συγκεκριμένη γυναίκα το μόνο που έχω να πω είναι πως δεν φεύγεις δυσαρεστημένος από την Αλιόνα...Όσοι την γνωρίζουν καταλαβαίνουν...

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλιόνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.935
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2014
τα γλωσσοφιλα ηταν με γευση κωλοτριπιδας?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1