Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 231 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τη Χριστίνα δεν την είχα πετύχει και δεν την είχα ξαναδεί σε τσάρκα μου.Γυρνώντας τα σπιτάκια αργά το βράδυ της Πέμπτης έπεσα απάνω της...Πραγματικά πολύ όμορφη.Ξανθιά με πλούσιο στήθος πανέμορφο πρόσωπο,βελούδινη επιδερμίδα όμορφα μάτια και καλλίγραμμο σώμα.Βγήκε στο σαλόνι μόνο με το στριγκάκι της.
Χωρίς να το σκεφτώ πέρασα στο δωμάτιο και φυσικά όλα τα ωραία σταμάτησαν στο σαλόνι...!

Αφαίρεσα τα ρούχα μου και ξάπλωσα για να την περιμένω.Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή,έβγαλε το στριγκάκι της με χαιδεψε λίγο στη κοιλιά και πέρασε το προφυλακτικό...Έναρξη στοματικού με τη περιοχή να μην είναι ιδιαίτερα έτοιμη...Μονότονο και πολύ σύντομο αλλά και με πολύ χρήση χεριού,γενικά χάλια...!Έναρξη στο σεξ με τη Χριστίνα να τοποθετεί τζελ και να ανεβαίνει από πάνω.Κάποια λεπτά πέρασαν έτσι χωρίς καθόλου συμμετοχή από μέρους της.Αλλαγή για ιερποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς ήρθε το τέλος.
Μάζεψε το εσώρουχό της με ευχαρίστησε και έφυγε.Δεν το συζητώ μία εμπειρία που θα ξεχαστεί σύντομα,δεν έχω τίποτα να θυμάμαι από αυτή τη συνάντηση παρά μόνο πως ήταν μία όμορφη κοπέλα τίποτα άλλο...!

Αυτά για την εμπειρία μου με την Χριστίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.935
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού