Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα αγαπητοι συναγωνιστες,παρα τον αγγλικο καιρο και τισ ιδιαιτερες κακουχιες λογω της δυνατης βροχης που εδερνε την ασφαλτο απολαυσα μια απογευματινη βολτα στα τσιμπουκαδικα της διδυμου.αψηφοντας τις δυνατες βροντες εισχωρισα στο δελο σαν πεζοναυτης σε επιχειρηση διασωσης Γλώσσα .η τσα2 μου παρουσιασε τη γνωστη σε ολους αλιονα υπο τον ηχο της mary j blidje και του βραβευμενου family affair.η εν λογω εκδιδομενη βγηκε απο το δαματιο με ενα μαυρο στρινγκ και τις βυζαρες της πιο φουσκωμενες απο ποτε αλλα και με ενα νεο hairstyle που παρεπεμπε σε εποχες γαρδελη (αφου να φανταστειτε μολις μπηκε στο δωματιο περιμενα να μου πει ''με 8υμασαι ρε πουστη?'')στα του γαμησιου λαρυγγατη πιπα βαθια υγρη με αρκετο σαλιο και γενικα γλυψιμο παντου με ιδιαιτερη εμφαση στη φρεσκοπλυμενη κωλοτρυπιδα μου...στυσιμο στα 4 και ξεμουνιασμα στη θεια με δυνατο αξεσουαρ τον καθρεφτη και στη συνεχεια αφαιρεση της τσιμουχας για να αφησω το υγρο πυρ στη γλωσσα και τις βυζαρες της...για οποιον δεν εχει δοκιμασει ακομα τη συνιστω ανεπιφυλακτα μαγκακια μου....Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
peos en drasei
Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού