Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αννυ ειναι μια μελαχρινη κοπελα με σγουρο μαλλι , μετριο σε ομορφια προσωπο , ωραιο αδυνατο κορμι , μικρα στητα βυζακια και ενα τατουαζ.Εινα αυτο που ονομαζουμε ατι.Εχει παντως γλυκο προσωπακι.Ειναι 21 χρονων και δηλωνει ''Ελληνιδα''.Εχει παιξει σε 3 τσοντες του Σειρινακη με το ονομα Αλεξανδρα.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο και τελειωτικο στο σωμα απο την υπηρεσια.Πληρωσα και περασα στο δωματιο.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα πανω στα πορνοτακουνα της.Ηταν λιγο αμηχανη και ντροπαλη.Ανταλαξαμε μερικες κουβεντες για να σπασει ο παγος.Μιλαει με προφορα , μαλλον ειναι Αλβανιδα.Η κοπελα καθισε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω τα ωραια της μικρα βυζακια.Μετα ξαπλωσα και η κοπελα κατεβηκε προς τα αρχιδια μου και αρχισε να τα γλυφει αισθησιακα και να τα ρουφαει.Το εκανε αρκετη ωρα και μου αρεσε.Ηθελε να παρει ακαποτα τον πουτσο μου αλλα εγω της ειπα να περασει προφυλακτικο.Αυτη ξεκινησε μια αρκετα καλη πιπα χωρις να χρησιμοποιει το χερι της.Ρουφουσε με το στοματακι της το καυλι μου.Τον επαιρνε αρκετα βαθια στο στομα της και μου αρεσε αρκετα.Ο ρυθμος της ηταν αργος και μου εκανε αρκετη ωρα πιπα.Εγω ηθελα να την γυρισω σε σταση 69 αλλα αυτη μου ειπε οτι εκεινη την ημερα δεν εκανε 69.
Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα και κοιτουσα την καυλοφατσα της.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτην την σταση.Μετα σηκωσα τον ωμο της και συνεχισα να την γαμαω.Εχει ωραιες ποδαρες.Το μονο αρνητικο στο σωμα της ειναι καποια μικρα παχακια που εχει στην κοιλια.Υστερα την εστησα στα τεσσερα.Καλη η τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε πισωκολητο.Η θεα του κωλου της ειναι υπεροχη.Κριμα να μην δινει τετοιο κωλι! Το αρνητικο ειναι οτι αυτη ειχε κατεβασμενο το κεφαλι.Εγω ομως δεν ηθελα να χυσω σε αυτην την σταση.Βγηκα απο μεσα της και την εστησα στην ακρη του κρεβατιου.Εβγαλα το προφυλακτικο και αρχισα να τραβαω μαλακια με θεα τον κωλο της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στην κωλοτρυπιδα της και τα κωλομερια της! Η κοπελα εκανε υπομονη μεχρι να της πεταξω ολα τα φλοκια.Μετα η κοπελα σκουπιστηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , προκειται για μια ευδιαθετη , ευγενικη και υπομονετικη κοπελα.Κανει ωραια και καλης διαρκειας πιπα και ορχεολιχεια.Εχει καλο κορμι αλλα χανει λιγο στο προσωπο.Το αρνητικο ειναι οτι στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει.Ειναι ομως προθυμη σε αλλαγη στασεων.Γενικα η κοπελα αποπνεει μια γλυκητητα.Δηλαδη δεν το κλαις το εικοσαρικο , ομως σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογει τον τιτλο της πορνοσταρ.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η ευγενικη κυρια Ευα δεν ενοχλησε.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννυ
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
388
Likes:
8.910
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού