Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 195 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Eπισκεψη στην απογευματινη βαρδια, η Μαρια ειναι ενα κοριτσι απο αλβανια (100%) ασχημομουρα με οκ σωμα που κανει φουλ προγραμμα.

Ηθελα να παω με μια απαξιωτικη φατσα ετσι πληρωσα και μπηκα.

Τσιμπουκι ρηχο , το κεφαλακι ειχε στο στομα και ρουφαγε μου τον σηκωσε καλα παντως

γυρισμα στα 4 και πυρφορισμα. κωλο δεν προλαβα να δοκιμασω γιατι ειχε 1 κιλο κρεμα μπροστα...οποτε φαντασου τι θα γινοταν πισω.... ουτε καν δοκιμασα.

Τιποτα το ιδιαιτερο δεν θα ξαναπηγαινα απλα εκανα τη καυλα μου Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Mαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
594
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2014
Ωραίος ο παίκτης Κουλ
16 Αυγούστου, 2022
Είπαμε με τα φιλαράκια μου να πάμε μια τσάρκα. Ανεβαίνουμε τις σκάλες ο τσατος ευγενικός όλα κομπλέ περιμένουμε δύο λεπτά και βγαίνει η Μαρία. Βυζί πεσμένο μούρη μέτρια. Με τα πολλά πολλά κάνει αρκετή ώρα να μπει στο δωμάτιο και αφού μπήκε δε μπορώ να πω ότι έμεινα και ευχαριστημένος. Από συμπεριφορά πολύ ψυχρή πίπα άθλια έβαζε δόντι και ενώ ο τσάτσος είπε ότι κάνει φουλ πρόγραμμα εκείνη είπε ότι δεν ανεβαίνει από πάνω. Στο κρεβάτι μέτρια ψοφια μπορώ να πω ούτε καν μπήκε στον κόπο να βγάλει ψεύτικες κραυγές. Δεν πρόλαβα ούτε να τελειώσω ούτε να μου σηκωθεί καλά καλά και μου λέει οτι τελείωσε η ώρα. Άσχημη εμπειρία δεν θα το συνιστούσα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2