Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή απόγευμα στις 19.30. Το στανταράκι μου σε αυτόν τον οίκο είναι η Κάρλα , είτε σε απλό είτε σε φουλ πρόγραμμα , έχω χάσει το μέτρημα πόσες φορές έχω πάει τους τελευταίους μήνες με την Κάρλα , που αν και μέτριας εμφάνισης στο δωμάτιο κάνει παπάδες. Η άλλη κοπέλα η Λίντα δεν μου κάνει καθόλου κλικ και η 3η κοπέλα του οίκου που δουλεύει μόνο Τετάρτη και Παρασκευή δεν είχε τύχει να την δώ ζωντανά μπροστά μου παρά μόνο σε φωτογραφίες. Σήμερα περίμενα αρχικά ένα τέταρτο στο σαλόνι για να την δω , βγήκε απο το δωμάτιο και πήγε στο μπάνιο να πλυθεί. Εμφανίστηκε στο σαλόνι μια πολύ αεράτη μίλφ απο την Βουλγαρία (το λέει και με καμάρι αν την ρωτήσεις)μαυρισμένη με καστανομελί ίσο μαλλί , μετρίου αναστήματος, την έκοψα κοντά στο 1.70 , με κανονικών κιλών σώμα όπως φαινόταν απο το φορεματάκι με το ανοιχτό ντεκολτέ που φορούσε και δεν έκρυβε καθόλου το 2.5άρι καλοφτιαγμένο στήθος της , βέβαια μετά στο δωμάτιο χωρίς το φόρεμα είχε μερικά θεματάκια απόρροια βέβαια και της ηλικίας , ενώ το πρόσωπο της , δεν ξέρω αν σας έχει τύχει και σε εσάς απο κάποιες γωνιές την έβρισκα όμορφή και απο κάποιες άλλες μέτρια....Εννοείτε ότι πλήρωσα και φυσικά πέρασα με φουλ πρόγραμμα. Πήγα στο δωμάτιο έκανα το μπανάκι μου και ξάπλωσα στο κρεβάτι να την περιμένω, στο συγκεκριμένο δωμάτιο το αιρ κοντίσιον πέφτει κατευθείαν πάνω στο κρεβάτι και το ψιλοδάγκωσα λίγο...Μετά απο κάνα τέταρτο αφού πρώτα χτύπησε την πόρτα ήρθε στο δωμάτιο , κατευθείαν με ρώτησε για το αιρ κοντίσιον αν το θέλω ή να το κλείσουμε και μάλιστα μου είπε να μην προτιμώ αυτό το δωμάτιο....Πήγε στο κουζινάκι έφερε το κοντρόλ και το έκλεισε. Με ρώτησε αν θέλω και μασαζάκι , απάντησα καταφατικά , ξαναπήγε στο κουζινάκι και έφερε μιά κρέμα σώματος .Έβγαλε το φορεματάκι της που έτσι κι αλλιώς δεν άφηνε και τίποτα στην φαντασία κανενός και κάθισε στο κάτω μέρος του κρεβατιού με τον κορμό της να ακουμπάει στο κάγκελο και άνοιξε τα πόδια της , όπως ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα με τράβηξε ελάχιστα πρός το μέρος της και ακούμπησε τα πόδια μου πάνω στα μπούτια της. Πασάλειψε τα πόδια μου με κρέμα σώματος και άρχισε το μασάζ , πολύ καλό μασάζ στα πόδια , κάτι που μου αρέσει και απο μέσα μου έλεγα λές και το ήξερε , εκτός απο χαλάρωση ένιωσα και ξεκούραση ειδικά όταν για αρκετή ώρα επέμενε στις πατούσες και τα πέλματα. Δεν θα πω ψέματα ότι είχα κλείσει τα μάτια και πήγε να με πάρει ο ύπνος. Αφού τελείωσε το μασάζ στα πόδια μου ήρθε γονατιστή ανάμεσα σε αυτά , έτριβε με αργές κινήσεις το εσωτερικό μέρος απο τα μπούτια μου , τα ακροδάχτυλα της βασανιστικά έφταναν αλλά δεν ακουμπούσαν τόσο τα αρχίδια μου όσο και τον πούτσο μου. Όταν ποιά μου είχε γίνει τούμπανο , τον έβαλε σχεδόν όλο στο στόμα της και άρχισε πίπα , πίπα καλή βαθιά και υγρή , παιχνίδια με την γλώσσα της στο πουτσοκέφαλο και περάσματα απο τα αρχίδια , σταμάτησε για λίγο και άλλαξε θέση , τώρα είχε έρθει στα πλάγια του σώματος μου έτσι είχα πρόσβαση και χάιδευα τις τρυπούλες της , συνέχισε την πίπα και η αλήθεια είναι ότι θα είχα χύσει ήδη αν πριν δεν είχα πάει για ξεφόρτωμα στον απέναντι οίκο με την πιτσιρίκα Λώρη. Σταμάτησε το τσιμπούκι και ανέβηκε απο πάνω μου και με το μουνί της έτριβε τον πούτσο μου , την έπιασα απο το κεφάλι και την φίλησα στον λαιμό , μετά πήγα να την φιλήσω στο στόμα αλλά μου είπε όχι και με φιλιόμασταν πεταχτά στα χείλη. Την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα όπου έσκυψα ανάμεσα στα πόδια της και για λίγη ώρα έγλυψα το μουνάκι της. Πέρασμα προφυλακτικού και στα καπάκια έβαλε τζέλ τόσο στο μουνί της όσο και στην κωλοτρυπίδα της(το μόνο που με χάλασε κάπως απ όλη την συνεδρία) , μπήκα μέσα της και την γαμούσα σε ιεραποστολική στάση , αυτή με κάρφωνε μέσα στα μάτια ενώ με τα χέρια της με είχε πιάσει απο τα κωλομάγουλα μου και με τραβούσε πιο βαθιά μέσα της. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , πρώτα απο μουνί και μετά απο κώλο. Της γαμουσα την κωλοτρυπίδα με γρήγορο ρυθμό ενώ καύλωνα ακόμα περισσότερο βλέποντας την να γυρίζει το κεφάλι της και να με κοιτάει ..Δεν αλλάξαμε άλλη στάση και συνέχισα να της γαμάω τον κώλο μέχρι που έχυσα. Αφού μου έβγαλε το προφυλακτικό πλησίασε το στόμα της στο δικό μου και μου είπε , τώρα μπορείς και για λίγο φιληθήκαμε. Στο δωμάτιο έκατσα 25 λεπτά γεμάτα και πέρασα πολύ καλά , την επόμενη φορά που θα την πάρω(γιατί σίγουρα θα την ξαναπάρω)θα περάσω στο μαζί της και στο απλό πρόγραμμα(κάτι που έκανα και με την Κάρλα)για να δώ διαφορές..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Υβόννη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.670
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2014
+1 μας καύλωσες μεσημεριατικα !!!!βουυυρ!!!
01 Σεπτεμβρίου, 2014
φιλε ποσο παει το φουλ προγραμμα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2