Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αντριάννα την είχα πετύχει άλλη μία φορά σε τσάρκα μου αλλά δεν είχα περάσει μαζί της...Μου άρεσε σαν γυναίκα εμφανισιακά παρόλο που είναι απ'τις "μεγάλες" που κυκλοφορούν και σπανίως επιλέγω για τα ενδότερα...

Απόγευμα καθημερινής λοιπόν και αφού ο δρόμος με έφερε στη Διδύμου,έκανα μία σύντομη τσάρκα...Μόλις μπήκα στο παραπάνω ίδρυμα εμφανίστηκε η Αντριάννα φορώντας μόνο ένα λευκό στριγκάκι...Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ψηλή ρωσσίδα με όμορφα χαρακτηριστικά,πλούσιο στήθος,ωραίο σώμα με καλές καμπύλες δεν την λες σε καμία περίπτωση χοντρή και γλυκό πρόσωπο.Για να είμαι ειλικρινής έχει και πολύ ωραία επιδερμίδα απαλή και καθαρή!
Αμέσως αφού βέβαια έψαχνα και κάτι ανάλογο πέρασα στο δωμάτιο.Αρκετά καλό και το δωμάτιο του οίκου,πράγμα το οποίο με εξέπληξε...Καθαρό με μωρομάντηλα,κλιματισμό και όλα τα απαραίτητα από μαγαζί τέτοιας κατηγορίας.
Αφού έβγαλα τα ρούχα μου ξάπλωσα για να την περιμένω,δεν άργησε να έρθει και έτσι χτυπώντας συνθηματικά τη πόρτα μπήκε ευδιάθετη στο δωμάτιο...Ξεκίνημα με τριψίματα στα όρθια,φιλιά παντού σε όλο το σώμα ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών της.Μικρή διακοπή για ένα μίνι ισπανικό με το πλούσιο στήθος της και στη συνέχεια πέρασμα του προφυλακτικού.Άψογο στοματικό με ωραίο ρυθμό,περιποίηση όλης της περιοχής χωρίς να αφήνει κανένα σημείο παραπονεμένο και καλό σε διάρκεια.
Πρώτη στάση με την Αντριάννα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,αλλαγή για πισωκολλητό όπου η συμμετοχή της ήταν άψογη.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογγητά ένιωθα το τέλος να πλησιάζει,αφαίρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στο πλούσιο στήθος της...

Ξάπλωσα δίπλα της και μιλήσαμε για λίγο καθώς η βάρδια της τέλειωνε με εμένα.Ανταλλαγή φιλιών και αποχώρηση ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.
Πραγματικά μία απ'τις καλύτερες συνευρέσεις μου σε οίκους το τελευταίο καιρό μαζί με την Αντριάννα,η περιποίηση της ήταν άψογη και πραγματικά θα την επισκεφτώ ξανά και την προτείνω σε κάποιον που θα του αρέσει εμφανισιακά.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αντριάννα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.935
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, n.smirni76 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2014
Προφανως δεν μιλας για την γνωστη milf Aντριαννα που θητευσε για χρονια στο εν λόγω μαγαζι και θα πρόκειται για συνονυμία.....
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
31 Αυγούστου, 2014
γιατί το λες αυτό CHEYENNE? Η περιγραφή του τύπου μοιάζει με αυτή της θρυλικής Αντριάννας, η οποία κ έχει επιστρέψει στις επάλξεις από τις διακοπές της
04 Οκτωβρίου, 2014
ρε παιδια η αντριαννα δεν ειναι τρανσεξουαλ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3