Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καποτε εφερναν και τετοια κομματια στη φυλης..
Αννα η τσεχα η’ διαφορετικα νελι η σλοβενα πριν μερικα χρονια,τι σημασια εχει..
Αυτό που εχει σημασια είναι ότι ακομη και μετα από μερικα χρονια είναι ιδια και ακομη καλυτερη
Ξανθια με φοβερη επιδερμιδα,λεια,χυτο κορμι στ οποιο εναλλασονται η πεδιαδα με τους λοφισκους,πολύ ωραιο στην αφη και στην αισθηση σιλικονατο στηθος,σωμα γενικα που αποφευγεις να το δεις καταματα γιατι τυφλωνεσαι
Βγαινοντας στο σαλονι με θυμηθηκε και με αγκαλιασε αμεσως καθως για χρονια ηταν στανταρακι μου
Μια κινηση που κατά καποιο τροπο με συγκινησε,κυριως από τον τροπο που με αγκαλιασε και ετσι αποφασισα να περασω στο δωματιο
Αν και την τελευταια φορα που ηταν στη φυλης αρχισε να κινειται σε πιο pse επιπεδα,της ειπα να το παμε μαλακα στο σαλονι και ετσι εγινε στο δωματιο
Η συμμετοχη της ξεπερασε τις προσδοκιες μου..
Πολύ τρυφερη,πολύ ζεστη,ο τροπος που με αγκαλιαζε ηταν τοσο τρυφερος καποια ελαχιστα εκατοστα του δευτερολεπτου, που εδειχναν ότι αν και με αυτου του επιπεδου τις γυναικες δεν εχω τυχη,ισως με τη συγκεκριμενη υπο άλλες συνθηκες να ειχα
Τρεις στασεις,ιεραποστολικα,πλαγιαστα και ορθια και αν και κουρασμενος από τις συνεχεις βολτες στη φυλης με δυσκολια κρατηθηκα στις δυο πρωτες,στη τριτη επεσα ηρωικα μαχομενος
Πολύ ωραιο παιδι που πιστετω θα ξανασυναντησω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα Τσέχα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, gl και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2014
Ξανθια γεματουλα μιλφ?

Στο ισογειο?
23 Αυγούστου, 2014
..καλησπερα φιλε.Οπως τα λες κι ισως λιγο καλυτερα..την πηρα ψες,κι ημουν ο τελευταιος..κορμαρα και δουλευταρου.Μ'εκανε να θελω να γραψω γι'αυτη,μα με προλαβες..να'σαι παντα καλα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2