Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή απόγευμα στις 18.50. Έχοντας διαβάσει απο ενημερώσεις ότι εμφανίστηκε στην πιάτσα η Νέλη , που μέχρι το 2010 δούλεψε στα Φυλής 71α και 67 , με την πρώτη ευκαιρία πήγα να την τσεκάρω. Πιο πολύ πήγα για να την δώ εμφανισιακά μίας και απο υπηρεσίες και παλιά που πήγα δεν έλεγε τίποτα....Ανέβηκα τα σκαλιά του ορόφου άνοιξα την πόρτα μπήκα μέσα και αμέσως εμφανίστηκε η υπηρεσία με ένα χαμόγελο στα χείλη και με μεγάλη υπερηφάνεια άρχισε να μου λέει για το ότι έχει εκπληκτική κοπέλα , πολύ ωραία και πολύ καλή στο δωμάτιο.....Δεν άργησε να εμφανιστεί και η Νέλη , ξανθιά με κανονικό σώμα σπασμένη στο πρόσωπο σχεδόν 3άρι σιλικονάτο βυζί με τα χαρακτηριστικά τατού της αλλά λίγο αδυνατισμένη σε σχέση με παλιά που είχε σαν αντίκτυπο να έχει χαλάσει λίγο η παλιά κωλάρα της. Μόλις την είδα της είπα είσαι η Νέλη σε θυμάμαι απο Φυλής , με πλησίασε σε απόσταση αναπνοής και χαμογελώντας μου είπε η Νέλη δεν υπάρχει την έχω διαγράψει...με χάιδεψε στο πρόσωπο και αποσύρθηκε στο κουζινάκι. Πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο με την προσδοκία και την περιέργεια για το αν έχει αλλάξει κάτι μετά απο αυτά τα πέντε χρόνια που την είχα πρωτοδοκιμάσει , τότε που δεν ήμουν ακόμη μέλος του σαίτ. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Ήρθε στο δωμάτιο η Άννα χαμογελαστή και μου είπε πέρασες τελικά εεε? Ναι της είπα , για να θυμηθούμε τα παλιά......Κάθισε παράλληλα στο κορμί μου και μου έπαιζε τον πούτσο , κανένα προκαταρκτικό , με ρώτησε αν θα βάλουμε προφυλακτικό , πήρε μωρομαντηλο και σκούπισε σχολαστικά τον πούτσο μου. Άρχισε σε αργό ρυθμό να γλύφει με την γλώσσα της τον κορμό του πούτσου μου , μετά τον πήρε στο στόμα , η πίπα της πολύ καλή και καλύτερη απ ότι θυμόμουν , βαθιά υγρή ενώ έκανε και περάσματα απο τα αρχιδια χωρίς να της το πω, βέβαια είχε καθίσει μακριά μου και δεν μπορούσα να την χουφτώσω. Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 αλλά συνέχισε την πίπα και έκανε σαν να μην άκουσε , δεν είχα διάθεση να χαλαστώ και το άφησα να περάσει... Πέρασμα προφυλακτικού. Πρώτη στάση της είπα να ανέβει απο πάνω , κάτι που έκανε , ανέβηκε και άρχισε να κάνει βαθιά καθίσματα πάνω στον πούτσο μου για 3-4 φορές και γρήγορα μου είπε να αλλάξουμε στάση , απροθυμία αλλά το χειρότερο ήταν ότι είχε βάλει απο πριν πάρα πολύ κρέμα , κάτι που το έκανε και στο παρελθόν και σε συνδυασμό ότι δεν έχει και στενό μουνί , δεν ένιωθα τίποτα. Της είπα να στηθεί στα τέσσερα , κάτι που έκανε , η θέα καλή αλλά με το που μπήκα μέσα της σήκωσε την λεκάνη της και δεν μπορούσα να την γαμήσω καλά , την διόρθωσα αλλά ξανά τα ίδια συν ότι τραβιόταν μπροστά , της είπα να γυρίσει , έβγαλα τα προφυλακτικό ήρθα στο πλάι του κορμιού της και έχυσα στα βυζιά της . Σηκώθηκε πλύθηκε είπε ένα ξερό γεια και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν δεκάλεπτο , το μόνο που άξιζε στην συνεδρία ήταν η πίπα και τίποτα άλλο , τελικά δεν άλλαξε τίποτα άλλο στην κακή συμμετοχή που πάντα είχε.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.506
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού