Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Διαβάζοντας την ενημερωση του φιλου xilnik ειδα οτι εκανε την εμφανιση του μια παλια μιλφ απο Αγκυρας , η Γιαννα, η οποιοα αγνοειται πανω απο ενα χρονο τωρα
πηγα λοιπον το απογευμα να την δω αλλα στο σαλονι αντι αυτης είδα μια Αννα.
Η Αννα ειναι ανατολικια, με κοντο σκουρο καστανο μαλλι, σχεδον αγοριστικο, μαγουλακια αφρατα , σιλικονατα βυζια 2αρια και με καμπυλες στον κωλο και στα μπουτια. Δεν ειναι ομως χοντρη
Φοραγε ενα μαυρο ολοσωμο διχτυωτο κορμακι και ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο.
Καθως δεν την ειχα δει ποτε στο παρελθον και πουθενα να δουλευει αποφασισα να περασω μαζι της, μιας και στο σαλονι ηταν αρκετα σεξυ και ευδιαθετη.
Περασμα λοιπον στο καθαρο δωματιο. Μου εκανε αρκετα καλη εντυπωση η καθαριοτητα και του δωματιου αλλα και του οικου γενικοτερα.
η Αννα ηρθε με μωρομαντηλα , καθαρισε το πεος μου και ξεκινησε μια καπως ατεχνη πιπα με πολυ χερι και δοντι επισης...
στο σεξ δεν παιρνει πρωτοβουλιες , στηνετε καπως πονηρα για να μην τον παιρνει ολο μεσα και με ξενερωσε γιατι αρχισε να μιλα ακαταπαυστα λεγοντας, χυσε μωρο και λοιπες παπαριες.
Επισης στο 7 λεπτο η τσατσα αρχισε να χτυπα διακριτικα την πορτα....
οποτε την σταματησα εβγαλα το προφυλακτικο και ξεκινησε παλι στοματικο οπου τελειωσα στο στομα της.
Συμπερασματικα φαινεται καινουργια και απιρη στη δουλεια και σε συνδυασμο με τη βιαστικη τσατσα χαλασε ολο το σκηνικο.
Οποτε δεν την προτεινω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
491
Likes:
37.350
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2014
με αυτες τις μαλακιες εντος δωματιων,θα κανουν να δουν πελατη με το κυαλι...
ωραια κρτικη ζερο. Γερο-μύστης
08 Ιουλίου, 2014
Να συνεισφέρω φιλτατε μου Zero .. Με την λεπτομερη περιγραφή εμφάνισης , και αυτό >>> "στηνεται καπως πονηρα για να μην τον παιρνει ολο μεσα"
Απ' οσο καταλαβαινω, κανει μπαμ , οτι είναι η ματούρ Αννα απο Καλύμνου 48Α - επάνω , και προσφατα απο Ιωνίας 12 τα οποία τώρα είναι συγκοινωνούντα
Το 48Α τις μισες φορές πια ειναι κλειστό- πχ η γκιλφ Αναστασία αποσύρθηκε προσφατα . Το Ιωνίας ειναι σε απολυτη παρακμή, έστειλα φιλο και τσέκαρε και πέρασα και εγώ- Ειναι τρία γκιλφ =Ολγα , Φωτεινη
και απογευματινη = Ειρηνη που τρώνε και ψιλοκοιμουνται μέσα... Φαινεται οτι η Αννα που δηθεν αντέχει ακομα, λογω του συναγωνισμου με την Κατερίνα Χαμόγελο αναζήτησε την τύχη της εδώ στο Π 27α
Η πτωση στις υπηρεσίες της - και αυτό που περιγράφεις - ειναι δεδομενη. Συνέβη τωρα και στον φιλο μου στο 48Α που την έπαιρνε εκει και πριν απο χρόνια ,,,, Ο, τι άλλο μαθουμε για την ...ορθή γωνία Αλκ 113 -Ι Περγ 27- 27αΜεγάλο χαμόγελο
(πχ Συλβια + Μαρινα - Βικυ) θα είμαστε σε εκγρήγορση !
09 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

observer δεν σου ξεφευγει τιποτα! και εισαι εντελως αθορυβος!

ετσι dimmits φιλε μαπα μιλφ, αλλα δεν πειραζει
09 Ιουλίου, 2014
"η Αννα ηρθε με μωρομαντηλα , καθαρισε το πεος μου και ξεκινησε μια καπως ατεχνη πιπα με πολυ χερι και δοντι επισης...
στο σεξ δεν παιρνει πρωτοβουλιες , στηνετε καπως πονηρα για να μην τον παιρνει ολο μεσα και με ξενερωσε γιατι αρχισε να μιλα ακαταπαυστα λεγοντας, χυσε μωρο και λοιπες παπαριες.
Επισης στο 7 λεπτο η τσατσα αρχισε να χτυπα διακριτικα την πορτα"....


Πολλά φάουλ...ΛύπηΓερο-μύστης
11 Ιουλίου, 2014
πραγματικα φιλε zeroμου κανει εντυπωση αυτη η μεταβολη της κοπελας γιατι ηταν αρκετα φιλοτιμη στο δωματιο πριν λιγες μερες που περασα μαζι της παντως δεν ειναι ιδιαιτερα εμπειρη.Επισης να πω οτι δεν ειναι η Αννα απο καλυμνου48 Επανω γνωστη φολα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5