Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ. Θελω να ενημερωσω τους φιλους αυτου του αθληματος για να προσεχουν μην την πατησουν οπως και εγω. Παρασκευη απογευμα μια βολτιτσα απο καποια στανταρ σπιτακια που κανω παντα σε μια γρηγωρη βολτα και τιποτα το ενδιαφερων απο φυλης και στο φευγα λεω να περασω και απο Αλκιβιάδου στο πρωτο δεν μπαινω ποτε γιατι παντα ειναι για milf κατασταση το οποιο δεν ειναι στα γουστα μου το 16Β Ηταν κλειστω και μπαινω στο Αλκιβιάδου 16Γ. Μπαινω και μου παρουσιαζει η τσατσα μια καινουργια κοπελα ονομα δεν θυμαμαι πολυ καλα αλλα νομιζω Αννα ειναι με μαυρα μαλλια οχι πολυ κοντα μετρια υψος και κοκκινη ανταβγεια βουλγαρα ειπε η τσατσα με μετριο αναστημα και μικρο στηθος αδυνατη, φουλ μου λεει τα παντα. Το εικοσαρικο δεν αργησε να βγει και περασα στο δωματιο δεν αργησε να ερθει γιατι δεν ειχε και αλλο πελατη. Μπαινει στο δωματιο με χαμογελο και παει και κάθεται στο κρεβατι παω κοντα της την χαιδευψω και λιγο απομακρυνεται ΩΧ λεω, ξανα κανω την κινηση παλι τα ιδια, και λεω απο μεσα μου την πατησα με ξαπλωνει στο κρεβατι και μου ξεκινα πιπα με σκουφη απο δικια μου πρωτοβουλια το σκουφακι, μετρια πιπα το φερνει σε μια καλη στύση και μου λεει ελα πισω να σημειώσω κατι σε αυτο το σημειο οτι δεν μου μιλαγε ελληνικα αλλα εξω την ακουσα να μιλαει τελος παντων. Κωλο δεν πηρα γιατι οταν πηγα να τον βαλω μου ελεγε μουνι μουνι και ξενερωσα γιατι και απο την αρχη με ειχε ξενερωση και βγαζω την καποτα και την εχυσα στα γρηγορα στα κωλομερια της. Καταλαβε οτι ειχα ξενερωσει και πηρε τα εσωρουχα τησ στο χερι και εφυγε σφεντονα απο το δωματιο ντυθηκα τα ειπα στην τσατσα και εφυγα. Γι'αυτο μαυρο απο εμενα και προσοχη μην την πατησετε. Να στε'καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
58
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2014
Ε όχι,ξεκουμπίστηκε η κατερίνα η σέρβαΧμμμ;ΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μαύρο στην τσατσάρα του συγκεκριμένου ντέλου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1