Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...για κάποιο παράξενο και αναπάντεχο λόγο , η άδεια απο την στρατιωτική μαλακία μου έχει ρίξει την διάθεση και μου έχει αυξήσει τον ουδό ερεθισμού.μάλλον με την δυσφορική ρουτίνα είχα πιο έντονο κίνητρο να βρίσκω "ηδονιστικά αναλγητικά"...
έκανα μια γύρα απ'τα διαθέσιμα σκεύη ευφορισμού και τπτ δεν με διέγειρε ιδιαίτερα.
γιάυτό προτίμησα να ξαναπαντόρω για δεύτερη φορά τις μάρκες μου σε μια πιο σίγουρη επιλογή , σε σχέση με το ρίσκο κάποιου καινούριου...
επρόκειτο για μια ξανθιά με κοντή κόμη , ώριμη γυναίκα με πολύ ωραίο σώμα , μεσαίους και θελκτικά χυτούς μαστούς και αέρα αυτοπεποίθησης και εμπειρίας.
απόλαυσα λειχικά στο όρθιο τις έμπροσθεν θελκτικές καμπυλότητές της , ενεργοποιώντας πολύ ήπια τα δηκτικά μου ένστικτα στα οποία ανταπέδωσε ζουλώντας με και λείχοντας τράχηλο και τους υποανάπτυκτους μαστούς μου.
η πεολειχία ήταν ακάλυπτη , το ίδιο και η απτική πρόσβαση στα μικρά χείλη του αιδοίου της.
της ανταπέδωσα την λειχική περιποίηση των γεννητικών οργάνων πράγμα που δεχόταν ευχάριστα.
η πρώτη στάση ήταν ιεραποστολική και η δεύτερη κυνική στις οποίες παρατήρησα ότι επενέβαινε με διάφορους τρόπους για να μου κρατήσει ακαίραιο το "ενδιαφέρον" , μέχρι που απέβαλα απο μέσα μου λίγο υγρό.
η γυναίκα είναι αρκετά καλή επιλογή , αλλά επίσης για κάποιον παράξενο και προσωπικό ιδιοσυγκρασιακό λόγο, πάντα η δεύτερη φορά με την ίδια γυναίκα μου αποφέρει την μισή απόλαυση σε σχέση με την πρώτη πιο αυθόρμητη και ενθουσιώδη...
αυτό και άλλα μυστηρια της ζωής επεξεργαζόμουν καθώς ρουφούσα αργά τον καφέ και ρεμβάζοντας σε κάποια αυτοσχέδια καφετέρια , εν μέσω παράδοξης καλοκαιρινής βροχόπτωσης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2014
+1 από εμένα [ 2/4 ] για την ηρεμία της περιγραφής και την απόσταση από τα τεκταινόμενα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1