Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερα το πρωι μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την ιεροδουλη του μπουρδελου η οποια ηταν η Τζουλια.Ανακοινωθηκε οτι η κοπελα δινει τον κωλο της.Πληρωσα τον οβολο και περασα στο δωματιο που ειναι κατω απο το μεσο ορο της περιοχης.Η Τζουλια ειναι μια ξανθια κοπελα με μετριο προσωπο , σχετικα αδυνατο κορμι με ωραιο κωλο , ωραιο φυσικο στηθος και πιρσινγκ στο μουνακι.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Εβγαλε τον στηθοδεσμο της και το στρινγκακι και ξαπλωσε διπλα μου.Εγλειψα για λιγο το πολυ ωραιο φυσικο της στηθος και μετα η κοπελα εγλυψε τα δικα μου βυζακια.Μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια αρκετα καλη πιπα.Με πιπωνε και εγω κοιτουσα το κωλαρακι της απο τον καθρεπτη.Της ζητησα να μου γλυψει μπαλακια αλλα αυτη αρνηθηκε ευγενικα.Μου εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξ.Καποια στιγμη την σταματησα εγω για να μην εχουμε προωρο τελος στο στοματακι της.
Ξεκινησαμε σε ιεραποστολικη σταση.Το μουνι της ηταν λιγο αξυριστο.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και της εγλυφα τα βυζια.Αυτη μου πατουσε το κεφαλι στα βυζομπαλα της.Οταν βαρεθηκα να γαμαω μουνι της ζητησα κωλο.Η Τζουλια στηθηκε στα τεσσερα και εγω προσπαθησα να το βαλω στην κωλοτρυπιδα της.Η πουτσα ομως δεν εμπαινε με τιποτα.Η κοπελα τουρλωσε τον κωλο της και ανοιξε με το ενα χερι τα κωλομερια της.Εκανα δυο-τρεις προσπαθειες αλλα η πουτσα δεν εμπαινε στο στενο κωλαρακι της.Δεν ηθελα και εγω να την πονεσω.Βαρεθηκα και της τον εχωσα στο μουνι.Αυτη ειχε ξαπλωσει χαμηλα με το κεφαλι της και κουνιονταν προς τα πισω και προς τα πανω.Ειναι λιγο παραξενο το στησιμο της στα τεσσερα.Την επιασα απο τα κωλομερια και την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη μου εβγαζε την γλωσσα της καυλιαρικα.Ζητησα να τελειωσω στα βυζια της αλλα αυτη αρνηθηκε ευγενικα.Της ειπα να πιαζει με το στηθος της και μετα απο λιγο ηρθε το τελος στο μουνακι της.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Εν κατακλειδι , προκειται για μια ευδιαθετη κοπελα που ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων , δεχεται φιλακια στο στηθος και στο σωμα.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Εμφανισιακα ομως ειναι πολυ μετρια.Την τιμησα λογω του κωλου που ανακοινωθηκε , τον οποιο ομως τελικα δεν γαμησα.Σε απλο προγραμμα δεν θα την επελεγα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
388
Likes:
8.910
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2014
Παλιά έδινε κανονικα κωλο.
Τελευταια φορα ομως, μου εκανε και εμενα ακριβως το ιδιο...
Εκανε πως ηθελε να της τον βαλω στον κωλο, αλλα σφιγγοτανε για μην μπει με τιποτα. Ξενέρα...
19 Μαΐου, 2014
Και σε μένα το ίδιο. Την είχα πάρει πριν χρόνια στην Διδύμου και δεν μπορούσε να μπει η πούτσα στον κώλο. Βέβαια δεν έβαζε λιπαντικό υποθέτω για αυτό τον λόγο. Έτσι την πήρα μόνο από μουνί.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2