Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαξίμ δουλεύει 2 εβδομάδες περίπου. Είναι περίπου 1,60 με σιλικονέ βυζάρες και σιλικονέ χείλια και αρκετά καλό κορμί.
Όταν ξεκίνησε να δουλεύει έκανε μόνο κωλαράκι χωρίς άλλα έξτρα. Την είχα πάρει 2 φορές στην 3η βάρδια και είχε δεχτεί να χύσω στις βυζάρες της. Μου είχε κάνει εντύπωση ότι απλά σκουπιζότανε με χαρτί χωρίς να πλένεται και μάλιστα πέταγε τα χαρτιά στο πάτωμα.
Τώρα στην 2η βάρδια η τσατσά είπε φουλ πρόγραμμα.
Ήμουν στο τέλος της βάρδιας και η καύλα βιαζόταν. Στην αρχή πίπα με λάστιχο και να ρουφάει όλο καυλί στο στόμα. Γύρισμα στα 4 και είσοδος στο κωλί της. Όλη την ώρα να λέει γρήγορα. Γύρισμα με τα πόδια στον αέρα και ξανά ξεκόλιασμα. Συνέχεια έλεγε γρήγορα γιατί σχολάει. Στα 4 ξανά για λίγο και μετά βγάζω το λάστιχο για να της τα δώσω στο στόμα. Της τον έχωσα όλο μέσα την ώρα που έχυνα ενώ αυτή προσπαθούσε να τραβηχτεί.
Το τρελό της υπόθεσης είναι ότι ούτε τώρα πήγε να πλυθεί. Τα έφτυσε στο χαρτί το οποίο άφησε στο κρεβάτι.
Αμέσως πήγε στον τελευταίο της πελάτη.
Το κορίτσι δεν ξέρει από καθαριότητα. Με τα χύσια στο στόμα πήγε στον επόμενο. Άσε που το κρεβάτι ήταν γεμάτο από τους προηγούμενους.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαξίμ
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
1.697
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2014
Ψηλέ...πάλι καλά που δεν σου έσκασε γλωσσόφιλο...Γλώσσα Θα ήταν σαν να έπαιρνες πίπα από τον προηγούμενο...Γερο-μύστης
22 Μαΐου, 2014
Γενικα πρεπει να βιαζεται η συγκεκριμενη...Κι εγω που την πηδηξα χθες το πρωι, βιαστικη ηταν. Παρ' ολο που το προσπαθει, τα κανει ολα μηχανικα και γρηγορα πραγμα που ξενερωνει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2