Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημέρι στις 16.00. Την Αλεξάνδρα την είχα πάρει αρχές Μαρτίου απέναντι στο 27β κάτω. Επιεικώς μπορώ να πω ότι είχα περάσει χάλια....
Τότε είχα γράψει ότι δεν υπήρχε περίπτωση να την ξαναπάρω.....Τελικά όντως μερικές φορές είναι καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς. Σήμερα η συνεύρεση μας ήταν η μέρα με την νύχτα ,
προς το καλύτερο βέβαια.....Αφού με καυλάντισε στο σαλόνι, σχεδόν με έσειρε στο δωμάτιο. Πλήρωσα τον Άρη και την περίμενα μίας και πήγε σε παρτούζα με την Φλόρα. Ακόμα και στην ηλικία
είχαμε αλλαγή......τότε μου είχε πεί ότι είναι 20 χρονών , ενώ τώρα ότι είναι 24. Μετά απο κάνα 10λέπτο ήρθε στο δωμάτιο τσίτσιδη....στο χέρι της κρατούσε προφυλακτικό και ένα μικρό σωληνάριο
κρέμα. Μιλούσε ασταμάτητα ενώ την πρώτη φορά ήταν μές στην μούγκα. Γκρίνιαζε γιατί τα μαλλιά της ήταν χάλια και δεν προλαβαίνει να πάει κομμωτήριο...Ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να μου δίνει πεταχτά φιλάκια στα χείλη. Μετά με φίλησε στο λαιμό και με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα. Κατέβηκε πρός τα κάτω . Με΄ρώτησε πώς θέλω πίπα. Πήρε μωρομάντιλο και καθάρισε σχολάστικά τόσο τον πούτσο μου
όσο και τα αρχίδια μου. Ξεκίνησε γλείφοντας τα αρχίδια μου για αρκετή ώρα. Τον πούτσο μου αρχικά δεν τον πήρε στο στόμα της αλλά με την γλωσσίτσα της έγλυφε το κεφαλάκι του πούτσου μου.
Της ζήτησα να την γλύψω και εγώ. Πήρε μωρομάντιλο και σκούπισε το μουνάκι της. Γύρισε και άρχισα να την γλύφω ενώ τώρα και αυτή πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και έκανε μιά καλή πίπα.
Πέρασμα προφυλακτικού , αφού με έγλειψε λίγο ακόμα και στον πούτσο και στα αρχίδια με ρώτησε πώς θέλω να γαμήσω. Της είπα να ανέβει απο πάνω μου. Ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου κάνοντας
βαθιά καθίσματα. Την γύρισα σε ιεραποστολική στάση . Άρχισα να την γαμάω και τότε με ρωτάει αν θέλω να χύσει στον πούτσο μου και άρχισε να παίζει με το χέρι της την κλειτορίδα της όσο εγώ την γαμούσα. Την γύρισα στα τέσσερα ενώ αυτή δεν έλεγε να βγάλει τα δάχτυλα της απο την κλειτορίδα της. Τα έβγαλε μόνο όταν της ζήτησα να γαμήσω το κωλαράκι της , για να βάλει αλοιφή. Στήθηκε στα τέσσερα , έβαλα τον πούτσο μου στην κωλοτρυπίδα της αρχικά με δυσκολία αλλά μετά την γαμούσα με πολύ άνεση , αυτή συνέχισε να παίζει το μουνάκι της και μου έλεγε πόσο γουστάρει να την γαμάνε
απο κώλο και αυτή να χήνει....μετά απο κάνα 5λέπτο τελείωσα και σχεδόν μου έβαλε χέρι επειδή τελείωσα πρίν τελειώσει και αυτή , ότι ήταν πολύ κοντά και την έκοψα.....Μού έβγαλε το προφυλακτικό
με σκούπισε και πήγε στον νιπτήρα να πλυθεί. Μου ξαναείπε ότι γουστάρει να της σκίζουν τον κώλο και με χαιρέτησε.Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20λέπτο. Πέρασα πολύ καλά και με τέτοια απόδοση
θα την ξαναπάρω. Οταν βγήκα ο Αρης με ρώταγε πώς πέρασα και φώναξε την Αλεξάνδρα και την Φλόρη απο το κουζηνάκι να με χαιρετήσουν. Άρχισε να λέει στις κοπέλες ότι είμαι ο γιός του , ότι αυτός με μεγάλωσε και ότι με γνωρίζει πρίν ακόμα αυτές να γεννηθούν. Ο Άρης είναι cult μορφή , οι περισσότεροι τον ξέρετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.506
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού